Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Kuga için Uygun Paspas

Umit S

Önerilen Mesajlar

Yeni kuga sahipleri aracın kendi paspası dışında paspas tercihiniz (3d, 4d, 5d paspas) oldu mu? Bir çok yeri araştırmama rağmen bulamadım. Bir kaç sparişim oldu. Fakat ya stok yok dediler(4d için) ya da aldım olmadı iade ettim(5d için). Yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5D sipariş ettim stokta yok diye iptal ettiler. Ben de 4D'ye yöneldim. Yorumlarda uyum sorunu yaşayanlar olmuş. Hangisini alacağımı şaşırdım. Kış gelene kadar halı paspaslarla idare edeceğim artık. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen. Şu an piyasada bir karışıklık var. Yeni Kuga diye geçince yeni bir ürün gelecekmiş gibi düşünüyorlar. Ben 2013 kugaya baktım karoseri 17 modelle aynı. Ayrıca c-max de aynı. Zaten bi firma yetkiliside bunu dedi. Stoklardaki karışıklıkta bundan kaynaklı. Gelen ürünler c-max ve kuga arasında paylaştırılıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Kuga için Uygun Paspas olarak değiştirdi
  • 2 hafta sonra...

Ben 2017 Kuga için bu ürünü satın almıştım çok da memnunum, tavsiye ederim. Tek eksiği on yolcu kısmında sabitleme boşluğu yok ama kaymıyor zaten, sorun olmuyor. Ölçü olarak tam uyumlu, satıcı da gayet ilgili...

FORD KUGA BAGAJ HAVUZU+KUGA 3D HAVUZLU PASPAS SETİ, 2013-

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
3 saat önce, Emrah ö yazdı:

Selam. Bende bütün servislere sordum orijinali yok. Daha gelmedi diyorlar ama yurt dışında mevcut. Nasıl getireceğiz onu bilemiyorum.parça kodu:CV44S130D00 BA3JA6

Otosan stoklarında olmasa bile sipariş verebilirsiniz, getirirler 15 güne. Neden bekliyorsunuz ki :)

Ben alırken otosanın stoklarında vardı. Hatta servis ilk siparişte CB3JA6 yerine BB3JA6 getirmişti (bana sormadan, daha ucuz diye).  Onu almadım (yolcu tarafında da klips var makyajlıda, eskilerde yolcu tarafında klips yok).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14.12.2017 - 15:32 tarihinde, Emrah ö yazdı:

Murat Bey Hangi servisten temin ettiniz fiyatı nedir ve resmi varmı

Şahsuvaroğlu. Tam fiyatı hatırlamıyorum ama 250 civarı bir şeydi.

paspas1.JPG

paspas2.JPG

paspas3.JPG

--3 dakika sonra eklendi--

@Yakup Çağatay Bence kodları yanlış vermişsin galiba. Ben de atlamışım. BB3JA6 doğru kod bizim araç için. Resme bakınca farkettim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.