Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Bakım Paketi

Erhan Er.

Önerilen Mesajlar

Ford'un web sistesinde bakım paketi fiyat listeleri var. Ben mi yeni gördüm, yoksa yeni yayınlanmış. Zaten olan birşeyse konuyu silebiliriz.

"Bakım paketleri bir veya daha fazla standart ve/veya ana bakımın bir araya getirilmesiyle oluşur, Paketlerde tekli bakım fiyatları üzerinden yüzdesel indirim uygulanmıştır." denmiş.

Ben focus'a baktım. 1.yıl paketi için %5, 2.yıl bakım paketi için %10, 3.yıl bakım paketi için %15 indirim uygulanmış.

Yanlış anlamadıysam örneğin 1.5 dizel Powershift focus'un tekli bakım fiyatlarında 1.bakımı 470 TL, 2.bakımı 978 TL görünüyor. Toplam 1448 TL yaparken, paket alınca 1376 TL yapıyor. Yaklaşık %5 indirim.

http://www.ford.com.tr/SBE/fiyatlar-ve-brosurler/binek-araclar

Erhan Er. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben yeni görüyorum.

Bu paralara pek kimsenin kendini bağlayacağını da hiç zannetmiyorum.

Basit (ara) bakımlar en ucuz 500 TL, ana bakımlar 800-900 TL, vay anam vay. 

Bu arada 1.5D PS sahiplerine de bir 45.000 km kazığı hazırlanmış, şanzıman yağı ve filtresi değişimi adı altında, ederi 1249 TL, hayırlı olsun.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.