Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 3 Ekranında Klima Kontrolü

Murat Kav.

Önerilen Mesajlar

1 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Bilmiyorum. Ama sync 3'den farklı olarak, menüde arka planı istediğin jpg dosyası ile değiştirme imkanı var sync 2'de.

Sync 2'de de RS, ST, Ford, Mustang ve Lincoln görselleri ön yüklü hatırladığım kadarıyla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Semih O. yazdı:

Sync 2'de de RS, ST, Ford, Mustang ve Lincoln görselleri ön yüklü hatırladığım kadarıyla.

Sync 3 te yüklü durumdalar. Ama sadece test seçenekleri menüsüne girildiğinde geçici olarak seçilebiliyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben ST logoyu kalıcı yaptım forscan ile. Bu şekilde açılışlar özellikle geceleri çok tatlı, film gibi :P Hem ben kırmızı seviyorum. Ford ise her yeri mavi yapıyor ..

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Merhaba;

Murat bey'in tarif ettiklerini yaptım. Birkaç problemden sonra APIM modüle ulaşıp resimdeki değişiklikleri yaptım.

Sonuç başarılı. Başta murat bey olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

apim.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
7 saat önce, Emrah Ha. yazdı:

Bu yöntemle belli bir hızdan sonra kapıların dışardan açılmaya karşı otomatik kilitleme özelliği ekleyebiliyor muyuz?

Şuradaki gibi 

https://www.focusclubtr.com/topic/7014-focus-3-elm327-ile-aktif-hale-getirilebilen-özellikler-hill-holder-eklendi/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Emrah Ha. yazdı:

Bu yöntemle belli bir hızdan sonra kapıların dışardan açılmaya karşı otomatik kilitleme özelliği ekleyebiliyor muyuz?

Teoride evet ama, BCM modülünde ilgili parametreyi bulmak gerekiyor. 

6 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ben focccus programıyla kugaya hiçbir şekilde müdahale edemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.