Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tatilimizden Kareler

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

1.Viyana mı orası [emoji3]

Aynen. Valla bravo herkes bilmez :)
--0 dakika sonra eklendi--
Ferrari'yi diyorsan adam hareket halinde, Feraye'yi diyorsan sen nerden biliyorsun [emoji12]

Evet hareketli idi. Spontene çekilen bir resim. Ben bisikletle poz verdim. Akşam fotolara bakarken gördüm farkında bile değildim :)
--3 dakika sonra eklendi--

IMG_0730.JPG

Bu resimde trafik kültürleri hakkında bayağı bir açıklama yapıyor. Yorum yapmaya gerek kalmadan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her zaman UHD 5 yıldız Side otellerine giderdik. Bu yıl son anda karar verince şartlar gereği HD 4 yıldız bir otel aldık.
Dakika 1: Barda kuruyemiş verilmiyor. İsteyen marketten alıyor. Konsept böyleymiş.[emoji15]

Konseptine hayran kaldım neresiymiş ora:)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bedava verseler gitmeyin ve kötü reklam olsun diye isim vereceğim. Benim tecrübem belki başkalarına yol olur.
Ha, çok mu para verdik? Yoo... 5 gecesi 3 kişi için 1600 Tl. Ama yine de olmaz.
Side Royal Paradise.

--3 dakika sonra eklendi--

Cyrstal otellerinde kaldık bugüne kadar. Belki de o alışkanlık burayı kötü hissettirdi. Ama yine de kuruyemiş olmazsa olmaz yahu. İkinci anahtar istedik, 40 Tl para istediler. Otopark yok. 10.30 da çay bitti...
Aman işte öyle...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz bugün ailecek mini bir şehir turu yaptık. Konak-Karşıyaka-Konak-Alsancak-Fuar. Çok yoruldum, ne zamandır toplu taşıma araçlarına binmiyordum. Bayram dolayısıyla bilet fiyatları yarıya inmiş. Yalnız çok yoruldum. Hamlamışım heralde :) Bir kaç foto paylaşayım dedim.

Konak Meydanı, Saat kulesi ve olmazsa olmazımız İlk kurşun-Hasan Tahsin.

IMG_20170903_104423.jpg

IMG_20170903_104239.jpg

IMG_20170903_104228.jpg

IMG_20170903_104212.jpg

Konak-Karşıyaka vapuru, simit aldık ama martılar pek iştahlı değildi:)

IMG_20170903_105524.jpg

Karşıyaka vapur iskelesi

IMG_20170903_111634.jpg

IMG_20170903_123051.jpg

Karşıyaka çarşı

IMG_20170903_120048.jpg

Sahilde fotoşipşak resim çektirip onun resmini çektik:D

IMG_20170903_112548.jpg

Meşhur fuar paraşüt kulesi. Bu kuleden atlamayana İzmir'de kız vermezler derler:)

IMG_20170903_134533.jpg

Emektar dönmedolap. Yıllardır yerinde duruyor. Hemen yanında eskiden Lunapark gazinosu vardı. Ne ünlüler geldi geçti 80'li yıllarda. Gazinoya giremeyen dönme dolaba biner anlık da olsa ordaki sanatçıyı görmeye çalışırdı.:D

IMG_20170903_134830.jpg

Süleyman Ünal tarafından düzenlendi
  • Beğen 9
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 10 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.