Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus MK3 Bluetooth ile Ses Aktarma Sorunu

Halil Coşgun

Soru

Merhabalar; Arabamda Sony teyp var. Bluetooth bağlantısını yapıyor telefon görüşmemi yapıyorum fakat vide ses ya da telefon uygulamaları üzerinden medya seslerini araca gönderimiyorum. Örneğin youtube dan müzik açıyorum telefonun sesi yok araçtanda ses çıkmıyor. Usb ya da aux dan bağlanırsam herşey normal. Bu konuda yardım istiyorum teyp tesmini paylaşıyorum, bu ekran varken alt resimlerdeki givi navigasyon çalışabiliyor mu ?? Trşekkürler.

IMG_6764.JPG

IMG_6765.JPG

IMG_6766.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
2 saat önce, Halil Coşgun yazdı:

Arkadaşlar en son bu hatayı aldım 

arabadan cihazı silin. telefondan da unut diyin tekrar bağlayıp deneyin. 2. fotoğraftaki gibi olduğunda çalıyor olması lazım.

ps. navi yok aracınızda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Evet hocam bastım ama olmuyor

O zaman teybin menüsünden bi fabrika ayarlarını deneyin. Çözülmezse sync modülünün sigortasını bi çıkartıp takın resetlensin teyp. Bir de öyle deneyin. Bu arada cihaz aracın orj teybi değil mi. Smart paket yani araç.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı araçtan bendede var.orjinal fabrika çıkışlı geniş göstergeli ve direksiyonda çift kulakçıklı olandan.Ben aracımda hiç sıkıntı yaşamadım bluetooth konusunda.her türlü müziği telefondan çalıp araçta dinleyebiliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Herkese merhabalar.

Aracım trend-x malumunuz. Bluetooth aktif etmek istiyorum. Titanium'dan çıkma cd çalar buldum.Çerçevesi ekranı ve cd çalar var. Aracıma monte edip çalıştırmak istesem modül istiyor mu yoksa cdçaların üzerinde mi var? 2. sorum nasıl aktif ediliyor acaba elm üzerinden. Konularda denk gelmedim onun için buraya yazıyorum.

Ekran Alıntısı.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 dakika önce, Berat Hasbek yazdı:

Herkese merhabalar.

Aracım trend-x malumunuz. Bluetooth aktif etmek istiyorum. Titanium'dan çıkma cd çalar buldum.Çerçevesi ekranı ve cd çalar var. Aracıma monte edip çalıştırmak istesem modül istiyor mu yoksa cdçaların üzerinde mi var? 2. sorum nasıl aktif ediliyor acaba elm üzerinden. Konularda denk gelmedim onun için buraya yazıyorum.

Ekran Alıntısı.JPG

Berat iş cd çalar bulmaklar bitmiyor ne yazık ki.

Öncelikle aracının tesisat alt yapisı bvc mi yoksa sync içinmi onu çözümlemen gerekiyor.

Diyelimki bvc alt yapisi mevcut. Ozaman alman gerekenler;

Bvc uyumlu ekran

Bvc uyumlu cd calar

Bvc modulu

Direksiyona cc gibi olan bvc yani bt telefon kontrol dugmesi.

Diyelimki alt yapı sync uyumlu. Ozaman gerekli malzemeler;

Sync uyumlu ekran

Sync uyumlu cd calar

Sync modulu

Direksiyonda sagdaki yuvarlar dugmenin sync uyumlu olani.

Yapmak istedigin islemi forumda ben ve @Semih O. yaptık. Hatta Semihin actigi bir konuda mevcut. 

--1 dakika sonra eklendi--

Link:

--2 dakika sonra eklendi--

Ha birde 2 sistemede mikrofon ve braketi şart :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Yahya Akman yazdı:

Berat iş cd çalar bulmaklar bitmiyor ne yazık ki.

Öncelikle aracının tesisat alt yapisı bvc mi yoksa sync içinmi onu çözümlemen gerekiyor.

Diyelimki bvc alt yapisi mevcut. Ozaman alman gerekenler;

Bvc uyumlu ekran

Bvc uyumlu cd calar

Bvc modulu

Direksiyona cc gibi olan bvc yani bt telefon kontrol dugmesi.

Diyelimki alt yapı sync uyumlu. Ozaman gerekli malzemeler;

Sync uyumlu ekran

Sync uyumlu cd calar

Sync modulu

Direksiyonda sagdaki yuvarlar dugmenin sync uyumlu olani.

Yapmak istedigin islemi forumda ben ve @Semih O. yaptık. Hatta Semihin actigi bir konuda mevcut. 

Sync uyumlu olması herhalde imkansız gibi :) diyelim ki sync uyumlu. Satılan ekranın sync uyumlu olup olmadıgınız nasıl anlarız Yahya? 

Bir de modül lazım ki bulmak herhalde zor iş. :) Ben arabaı satıp golf almayı düşünüyorum. :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ekranın kodu bm5t ile başlıyorsa sync am5t ile başliyorsa bvc uyumludur.
Aracın 2012 6. Ayindan sonra banttan indiyse sync uyumludur %90. Yani üretim tarihine bi bakmak gerek. Sync modulude cikmacilarda 300-400 tl civari. Serviste 1200tl sanirim. Ama yurtdisi sitelerde daha uyguna bulursun. Ben kargo dahil 100tl ye almistim [emoji48]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.