Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sıcaklarda Akaryakıt Alımı

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Ben hep 50 lir....

Niye genleştiniz ki şimdi genşler, gazoz içelim iki muhabet edelimdi, kendimizce fırtına yaptık, nerelere gelmiş olay.

Ben de hep depo dolduyordum. Ama şuan boş beaaa. Koskoca İzmir de oper yok. Olmaz ki arkadaş
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 hour ago, Mertcan Çelik said:

Buraya yazarak sen de 1 tl kazanmıyorsun bırak kendi halimizde laf olsun torba dolsun yapalım.

Biz senin kadar zamanı verimli, lüzumlu kullanma bilincine ulaşabilmiş bireyler değiliz la demek ki, bunun hakkında tartışma yaratıp duracağına bunu kabullenmelisin bence.

Ya da forumu ikiye ayıralım, ciddi ve gayri ciddi diye, ya da 1-10-100 tl fark yaratacaka dair filan çözülsün bu sorun la. Boş boş gerilmenin tartışmanın da kimseye bir faydası yok, şu an da ileri bir adım atmıyoruz bence.

"İdrak-i maali bu küçük akla gerekmez
Zira bu terazi bu kadar sikleti çekmez"
Ziya PAŞA

Haydin el ele verip kalitesiz ve boş içerikle doldurun forumu.

Servet Ö. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Servet Ö. yazdı:

"İdrak-i maali bu küçük akla gerekmez
Zira bu terazi bu kadar sikleti çekmez"
Ziya PAŞA

Haydin el ele verip kalitesiz ve boş içerikle doldurun forumu.

Google'a sorunca burayla alakasız olan bir söz gibi geldi bu da "standart Servet abi yorumu"ndan bir şey öğrenmeyi beklemiyorduk zaten.

Forumu "boş olmayan içerikle doldurma" çabaların için tekrar teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lpg kullananları daha çok ilgilendiren bir başlık aslında ama genelde benzinli ve dizel araç sahipleri ilgilenmiş başlıkla.
Gazlar kararsız yapıdadır ve molekülleri arasındaki boşluklar fazladır bu nedenle çok genleşirler. Yani sıcaktan en çok Lpg kullananlar etkilenir. Aynı fiyata aynı istasyondan gece alınan Lpg ile gündüz alınan Lpg arasında km farkı var tecrübe ile sabit.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.