Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ruhsatı Arabada Bırakmalı Mı Bırakmamalı Mı

Mustafa Karaca

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Sadece akşam eve giderken yanına alınabilir, sokakta gerek yok.

Diğer resmî konulara gelince kasko poliçenizi okumanızı öneririm orada nelerin önemli olduğu dile getirilmektedir. 

Çalıntı halinde yedek anahtar mevzusu var ki evlere şenlik. Yedek anahtarı olmayan ya da kaybetmiş kişilerin üşenip yenisini çıkarmadığını düşünürsek ciddi bir sorun :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Hiçbiri olmazsa kendi imkanlarımla ben bulurum arabamı, bir kez buldum :)

Bende merak ettim:)

--4 dakika sonra eklendi--

Yanında taşırken her daim araca indirilmiyor, polis durdursa zor durumda kalınıyor, bir keresinde polisle memleketten aynı mahalleden çıktığım için yırtmıştım ama araba bağlanması lazım demişlerdi.

Arabada sote bir yere koymalı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Sadece akşam eve giderken yanına alınabilir, sokakta gerek yok.

Diğer resmî konulara gelince kasko poliçenizi okumanızı öneririm orada nelerin önemli olduğu dile getirilmektedir. 

Olası çalınma durumunda kasko kuralları devreye giriyor ztn o yüzden dediğiniz gibi okumak lazım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Simdi benim uzmanligimda soru gelmis.
Kayip ruhsat ve kayip plakalar son olaylardan sonra daha onemli bir hale geldi. Vatandasin karakolda magdur olarak ifadesini cumhuriyet savcisinin talimati ile aliyoruz. Plaka yada ruhsati polis ve jandarmanin ortak kullandigi polnet diye sisteme beyana gore kayip yada calinti olarak giriyoruz. Sahis bu sekilde kendisini olasi bir saldiri olayindan akliyor. Ayrica calinti arac durumlarinda sase no kayitlara isleniyor, Bu isin adli tarafi.
Kontrol noktasinda sistemden hersey gorunuyor. 4 sayfa kagit olsa ne olur olmasa ne olur. Vatandasa ruhsat ile ilgili soru sorarak teyit ediyoruz. Supheli durumda daha cok silkeliyoruz. Olay anlasiliyor. Ancak polislerden az trafik cezasi yemedim. Onlar biraz farkli calisiyor. [emoji41] ve siz kayip yada calinti beyaninda bulunmadiginiz muddetce arac yada ruhsat kontrollerden gecebilir. Her personel bunlara ayrintili bakmiyor. Zaafiyetler oluyor. Allah boyle durumlara kimseyi dusurmesin.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrica trafik timi degilim. Asayis timindeyim. Trafikle koordine durumlarda nasil kontrol ettiklerini gordum. Ama ceza yazmak isterse bir sekilde yazar[emoji23] istemek basarmanin yuzde doksani

Trafik ekipleri bitirdi benide ankaranın dışında köy denebilecek yerde radar atıyolar sınır 55 km bide 2 defa cep telefonu cezası yedim çok iyi gizleniyolar:) Bide jandarmanın sisteminden aracın bütün alım satımları görüntülenebiliryormu?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trafik ekipleri bitirdi benide ankaranın dışında köy denebilecek yerde radar atıyolar sınır 55 km bide 2 defa cep telefonu cezası yedim çok iyi gizleniyolar:) Bide jandarmanın sisteminden aracın bütün alım satımları görüntülenebiliryormu?

Hayir boyle bir takip yapan sistemimiz yok
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.