Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus Bagaj Altı Animasyonlu Rgb Led Uygulaması - Led Strip Animation

Önerilen Mesajlar

Yine farklı bir aksesuar ile geldim :) bu aralar hep renkli şeylere sardırdım sanırım. Bagaj altı animasyonlu led...

Fiyat: 50TL

Montajını kendim yaptım, kendimiz keşfede keşfede 2 saate yakın zevkli bir montaj oldu.

Buyrun Video Linki:

Bu da montajdan önce evdeki denemem:

Montajdan birkaç foto:

594c6024663ba_PHOTO_20170621_163106(Custom).thumb.jpg.22d0e10c827ff352c99fad01a77a075b.jpg594c6040ec81f_PHOTO_20170621_175044(Custom).thumb.jpg.ab7ee4173e56ec7aa72b845ae5d9f266.jpg594c603965941_PHOTO_20170621_175120(Custom).thumb.jpg.db35d3e97d1254b1d218e8ecbed6fe19.jpg594c60335750f_PHOTO_20170621_175129(Custom).thumb.jpg.77af4d7dab5870e257112304607d29ad.jpg

Bu da elektriği bulmada kullandığımız test aksesuarımız :D
594c6045da7d8_PHOTO_20170621_155758(Custom).thumb.jpg.9311aed7d862656e011c4420973a49ee.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emeğe saygılıyız fakat bu tarz ürünlerin arkanızdan gelenlerin dikkatini dağıtabileceğini ve karanlıkta kafa karışıklığı yaratabileceğini de hesaba kattınız mı? Hani arka sis farları açık gezenlerle ilgili düşünceleri herkes biliyor.Yüksek kırmızı ışık nedeniyle arkadan gelenlerin tamamının gözünü rahatsız ediyor. Bu şekilde değildir inş. Bu arada arıza lambası yakması gerekirdi diye düşünüyorum. Özellikle fren ve sis lambası farklı watt enerji çektiğinde hemen arıza lambası yakıp elektriği o kısımdan kesiyor normalde.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Özellikle fren ve sis lambası farklı watt enerji çektiğinde hemen arıza lambası yakıp elektriği o kısımdan kesiyor normalde.

o ledlerin çektiği elektrik etkilemez. devede kulak yani.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler yorumlarınız için. Aslında kamerada daha parlak gözüküyor ışık. O kadar göz alıcı, dikkat dağıtıcı birşey değil. Ki zaten sis farını ben neredeyse hiç kullanmam. Amaç sinyal ve fren lambası. 

Arıza lambası yakmamasının sebebi bence aslında bu standart olarak normal parklardan elektriği aldım diğerleri tetikleyici olarak çalışıyor. Ha parkta neden yanmadı o da kullandığı akım 1A falan yoktur. Standart 5m led 3A falan çekiyordu sanırım, yani 7W falan yapar. 

Peki size bir soru, ben bunun asıl elektriğini park lambalarından aldım yani farı çevirmedikçe çalışmıyor, bunu araç çalıştığında gündüz de çalışacak şekilde elektrik alacağım bir yer var mı bagajda? Açıkçası o sokette bir yerde elektrik var ama ne olduğunu bilmediğim şeyi kullanmak istemedim. Bagaj kapağına giden bir soket. 

Bu arada yaşadığımız bir macera, arkada bagaj kapağına giden soketi söktük kontrol falan ediyoruz sonra bagajı kapattık bi baktık açılmıyor :) tamamen elektronik olduğundan başka yolu yok. Mecbur arka koltukları yatırıp oradan girdim soketi taktım. 

--1 dakika sonra eklendi--
12 saat önce, Doğan Kurban yazdı:

Emeğe saygılıyız fakat bu tarz ürünlerin arkanızdan gelenlerin dikkatini dağıtabileceğini ve karanlıkta kafa karışıklığı yaratabileceğini de hesaba kattınız mı? Hani arka sis farları açık gezenlerle ilgili düşünceleri herkes biliyor.Yüksek kırmızı ışık nedeniyle arkadan gelenlerin tamamının gözünü rahatsız ediyor. Bu şekilde değildir inş. Bu arada arıza lambası yakması gerekirdi diye düşünüyorum. Özellikle fren ve sis lambası farklı watt enerji çektiğinde hemen arıza lambası yakıp elektriği o kısımdan kesiyor normalde.

Yansıması gözüktüğü için zaten rahatsız edici değildir Doğan Bey ;) tabi ki başkalarına zarar vermek istemem. Dikkat ediyorum ;) uyarınız için teşekkürler 

--3 dakika sonra eklendi--
10 saat önce, Cihat A. yazdı:

arka sis farı haricinde güzel ancak sıkıntılı olabilir. güle güle kullanın

Ürün link atarmısınız?

Buyrun ürün linki: http://goo.gl/MUAuRU

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Faruk Çelik yazdı:

Çok zekice bir çalışma emeğine saģlık. Peki şerit led dışardan bakıldığında belli oluyor mu acaba. Eğer gözüküyor ise bagaj kapaģına montaj yapılabilinir mi acaba.

Teşekkürler. Hayır dışarıdan hiç belli olmuyor, resimlerde belli aslında. 

--1 dakika sonra eklendi--
3 saat önce, Doğan Kurban yazdı:

Var var. Kamera modülü için elektriği almamışmıydık biz sigorta kutusundan.

Evet orada var da acaba lambadaki sokette var mıdır ki diye. Kullanım kılavuzunu bi inceleyeyim bakalım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunlardan hangisi olabilir acaba? F25 veya F30 araç çalışınca aktif mi ki mesela? Gerçi bunlardan hangileri benim araçta aktif ona bakmak gerek ama şu an bagaj tıklım tıklım bakamayacağım :) malum tatil dolayısıyla... 

Screenshot_20170624-141758.png

Screenshot_20170624-141747.png

Screenshot_20170624-141724.png

Screenshot_20170624-141657.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.