Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankara Alınık Ev

Aşkın K.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar, Ankara Bağlıca 1 de 4+1 400.000 civarında ev arıyorum. İnternetten her gün ilanları inceliyorum, gördüğüm kadarıyla emlakçılar hem fiyatları şişiriyorlar üstüne bir de komisyon istiyorlar. Çünkü aynı ev için farklı emlakçıların 10.000 TL ye kadar farklı fiyat istediklerine şahit oldum. Çevrenizde bildiğiniz sahibinden satılık varsa yardımlarınızı bekliyorum. Konu ile ilgi başka fikirleriniz varsa onlara da açığım. Ama hem benim hem de eşimin işyerlerimize ulaşım için burası uygun görünüyor (İş yerlerimiz Temelli ve Atakule ).

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Size yakin Ankarada bir yer yok bence Eskisehirden bakin. Saka bir yana bu nasil bir beklenti anlamadim.

Beklenti derken neyi kast ettiğinizi anlyamadım. Forumda konu açma amacımı soruyorsanız, Ankara'lı üyelerimizden çevresinde tanıdığı kişilerden bu bölgede sahibinden satılık bildikleri ev var mı onu araştırıyorum. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

58 dakika önce, Aşkın K. yazdı:

Beklenti derken neyi kast ettiğinizi anlyamadım. Forumda konu açma amacımı soruyorsanız, Ankara'lı üyelerimizden çevresinde tanıdığı kişilerden bu bölgede sahibinden satılık bildikleri ev var mı onu araştırıyorum. 

ben bir bakınıym :) haber veririm :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 hour ago, Aşkın K. said:

Hem Temelliye hem Atakuleye yakin olsun beklentisini diyorum. Ikisi de tezat. Iki kisininde arabasi olmasi lazim, temelliye giden goreceli sansli cunku trafige girmeyecek. Diger yandan Atakuleye gidecek olanin cigeri solar, hem sabah hem aksam. Ben sizin yerinizde olsam Incek taraflarinda bakarim. Hem temelliye hem atakuleye daha hafif trafik gecirir insanlar. Cekilir cile degil, kolayliklar dilerim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Servet Ö. haklısın ancak başka çare yok. Ben işyerinin servisi ile temelliye giderken focusu atakule için eşime vermeyi planlıyorum malesef

--0 dakika sonra eklendi--
7 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

ben bir bakınıym :) haber veririm :)

Senin heryerde bağlantın var zaten hadi inşallah :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.