Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2011 Focus Cam Açma / Kapama Sorunu

Hakan Acet

Soru

2011 focus aracımın  sol ön ve arka camı açma kapama düğmesine bastığımda 10cm açılıyor  /kapanıyor ve duruyor. tekrar düğmeyi bırakıp basmam gerekiyor. camı komple açmak / kapatmak için bu işlemi 10 sefer t ekrarlamak zorunda kalıyorum.  cam tamamen açılıp kapanmadığı için kodlama da yapamıyorum. bu tür bir sorunla karşılaşan arkadaş var mı? çözümü nedir ?

kumanda dan açma/kapama tuşuna 5 saniye basınca sağ ön ve arka cam açılıp kapanıyor. ama sol ön ve arka cam açılmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

yukarıda belirttiğim üzere cam tam olarak açılıp kapanmadığından kodlama yapamıyorum. cam açma düğmesine basılı tuttuğumda sadece  10 cm civarı açılıyo veya kapanıyor. (bu haliyle kodlama yapmaya çalıştım olmadı.) tekrar düğmeyi bırakıp basmam gerekiyor. otomatik kapanmıyor. 

ayrıca sıkışma da yok

Hakan Acet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sıkışma olsa açma veya kapanma esnasında sıkıştığı yerden geri hareket etmesi gerekmez mi? benim ki akü bitmesi nedeniyle sol iki camda da aynı anda meydana gelmesi. cam modülü diyenler var ama bunda olduğundan emin değilim. tek olarak satılan bir şey de değil bu modül motor ile birlikte satılıyor ve fiyatı baya bi yüksek

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 saat önce, Hakan Acet yazdı:

sıkışma olsa açma veya kapanma esnasında sıkıştığı yerden geri hareket etmesi gerekmez mi? benim ki akü bitmesi nedeniyle sol iki camda da aynı anda meydana gelmesi. cam modülü diyenler var ama bunda olduğundan emin değilim. tek olarak satılan bir şey de değil bu modül motor ile birlikte satılıyor ve fiyatı baya bi yüksek

evet gerekir ancak bir sorun olduğu için yapmıyor da olabilir. modül tek başına satılıyor olması lazım ancak yine de pahalıdır.

F2.5larda düğme çift kademelimiydi? Yani ilk kademede basılı tutunca da duruyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı sorunu ben de yaşadım. Akü bittikten sonra sadece sol camlarda oldu. Sağ camlar otomatik tek basmada açılıyor ama soldakiler bas bırak bas bırak şeklinde. Ayrıca anahtardan 4 cam açma kapama da bozuldu sadece yine sağ camlar açılıyor kapanıyor. Sahsuvarogluna götürdüm modül değişecek iki cam için 2800 lira istediler benden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.