Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Focus için Orjinal Balata Markası Nedir?

Doğan Kervan

Önerilen Mesajlar

• Yakup Ç. A., başlığı 2015 Focus için Orjinal Balata Markası Nedir? olarak değiştirdi
  • 2 ay sonra...

2014 focusum var balatalar gitmiş daha önce serviste orjinalini taktırmıştım 25bin km falan gitti şehir içi kullanım sordum şimdi ön arka 500e yaparız dediler dışardan orjinalini alıp sanayide taktırsam kayda değer bir fiyat farkı olur mu acaba diye düşünüyorum içeriği okudum motocraftmış heralde markası orjinalin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

orjinal balata markası FERODO dur. fomocco diye aldığınız ürünleri ford zaten FERODO firmasın yaptırıyor. yani sadece kutu farkı var. FERODO, Fiat, Ford, Renault ve Volkswagen gibi dünya devi otomobil üreticilerinin montaj ürünü olarak kullandığı bir markadır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

orjinal balata markası FERODO dur. fomocco diye aldığınız ürünleri ford zaten FERODO firmasın yaptırıyor. yani sadece kutu farkı var. FERODO, Fiat, Ford, Renault ve Volkswagen gibi dünya devi otomobil üreticilerinin montaj ürünü olarak kullandığı bir markadır.

Montaj hattından çıkan araçlarda ATE marka balata bulunuyor . Servis değişimi için Motocraft ile yapıyor. Hicbir ford balata ve kaliperde FEREDO ismi görmedim. Genelde ATE kullanıyor ford. da2d046s-960.jpg
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Özer Aksu yazdı:

Montaj hattından çıkan araçlarda ATE marka balata bulunuyor . Servis değişimi için Motocraft ile yapıyor. Hicbir ford balata ve kaliperde FEREDO ismi görmedim. Genelde ATE kullanıyor ford. da2d046s-960.jpg

evet bende şimdi baktım ferodo türkiye ye göndermiyormuş. ama orjinal ekipmanda montaj olarak kullanılıyor onu çok iyi biliyorum. şuan Mercedes-Benz C-Class serisinde ve Audi A4 modeline montaj ürünü olarak kullanılıyormuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet bende şimdi baktım ferodo türkiye ye göndermiyormuş. ama orjinal ekipmanda montaj olarak kullanılıyor onu çok iyi biliyorum. şuan Mercedes-Benz C-Class serisinde ve Audi A4 modeline montaj ürünü olarak kullanılıyormuş.

Fluencemizin balatasıda ferodo çıkmıştı.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Montaj hattından çıkan araçlarda ATE marka balata bulunuyor . Servis değişimi için Motocraft ile yapıyor. Hicbir ford balata ve kaliperde FEREDO ismi görmedim. Genelde ATE kullanıyor ford. da2d046s-960.jpg.07e6458a9055e6922e6ae8519f974b07.jpg

Üretim yerine ve ikilo anlaşmalara göre değişkenlik gösterir.
<a class=tapatalk_1471282792668.jpeg' alt='tapatalk_1471282792668.jpeg'>
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...
18.09.2017 - 11:58 tarihinde, Misafir yazdı:

--3 dakika sonra eklendi--

Ben bu marka balata yuzunden 2017 12,500 km de trend x i sattım.Bu marka balata ve ve diskler takılı focuslar da fren hikaye.Hatta serviste balataları zımparalattım ama yinede iyi tutmadı o yüzden kızdım aracı sattım.Yine 2017 Tit aldım 1,6 Tdci ve orjinal üzerinde motocraft balata ve disk takımı var frenler on numara arac sattığım arac ile aynı kmde 12,500 de ama frenlerde çok fark var.Motocraft tan şaşmayın derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.