Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Fren Işığı Yanıp Sönüyor.

murat özkan

Soru

selamlar arkadaşlar.dün gece köy yolundan gelirken arabamın el freni ışıgı belli belirsiz yanıp sönmeye başladı.bununla birlikte arada bir aracı sanki biri arkadan çekiyormuş gibi,frene basıyormuş gibi hafif teklemeler oluştu.bir süre sonra el freni ışıgının yanında sarı abs ışıgıda yanıp sönmeye başladı.hızımı düşürüp eve attım kendimi. sabah işe gelirken de aynı sorun vardı.daha önce bunu yaşayan varmı aranızda,sizce sorun ne olabilir,el freni halatı,müşür,fren hidroliği,yada farklı bişey vb..?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
6 saat önce, murat özkan yazdı:

selamlar arkadaşlar.dün gece köy yolundan gelirken arabamın el freni ışıgı belli belirsiz yanıp sönmeye başladı.bununla birlikte arada bir aracı sanki biri arkadan çekiyormuş gibi,frene basıyormuş gibi hafif teklemeler oluştu.bir süre sonra el freni ışıgının yanında sarı abs ışıgıda yanıp sönmeye başladı.hızımı düşürüp eve attım kendimi. sabah işe gelirken de aynı sorun vardı.daha önce bunu yaşayan varmı aranızda,sizce sorun ne olabilir,el freni halatı,müşür,fren hidroliği,yada farklı bişey vb..?

eski corsamda yaşamıştım. fren hidroliği eklediler. fren telini değiştirler (2. sinden emin değilim ama sağlammı diye kontrolde etmiş olabilir) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.