Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Volkswagen Polo Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

13 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Anahtar donanımları siteye koymuşlar @H. Cenk abi. Hele şükür klimayı dijital yaptılar.

Motorlar

1.0 75 PS Manuel

1.0 TSI 95 PS Manuel ve DSG

Dizel satışta değil şu an.

Trendline

• Composition Color 6,5" renkli
  • Çok fonk. direksiyon
  • Ön kol dayama
  • LED gündüz sürüş
  • Start&Stop
  • ESP, HLA, ABS vs.
  • SD-Card,USB, 6 hoparlör

• Elektrikli ön ve arka camlar

• 185/65 R15 çelik

• Ön disk frenler

• Ön sürücü ve yolcu hava yastığı

• Lastik basınç uyarı sistemi

• Bluetooth'lu mobil telefon hazırlığı

• Otomatik yanan kısa farlar

Comfortline

• Ön/arka park sensörü
  • Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası

• Yükseklik ayarlı ön yolcu koltuğu

• Deri el freni, direksiyon,vites topuzu

• Makyaj ayna ve ışıkları

• Yağmur sensörü
  • 185/60 R15 Alüminyum a. jant
  • İkincil çarpışma freni

Highline

• Composition Medya 8" renkli dokunmatik, Cd çalar
  • Ambiyans aydınlatma

• Çift yönlü dijital klima
  • Hız sınırlayıcı
  • LED stop
  • Ön sis farları ve entegre statik dönüş farları

• 195/60 R161 alüminyum a. jant
  • Ön sis farı

Tüm donanımlar geldi. Hız sabitleme Polo'da da yok ve bu da 2 hava yastığı ile satışta :D  Bunlar Ford'la anlaşıyor abi belli oldu. 

Burada toparlardım hepsini, bana kalırsa fiyat ve donanım olarak Fiesta bundan daha iyi :D (1.1L Trend, 1.0 A/T ve 1.5 TDCI için)

https://anasayfa.focusclubtr.com/yeni-vw-polo-turkiyede-2017-fiyat-donanim-listesi/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiesta nın tablei dışında bundan aşşağı kalır yanı yok.İkisi arasında kalsam fiesta alırım fakat polo nun bu kasasıda en az 10 sene güncel kalır :) Farları ezip büzüyorlar al sana makyajlı polo:muha:Ford bunların yaptığı yeni kasa olayını makyaj diye yapıyor:smiley2k:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
10/17/2017 - 00:16 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Tüm donanımlar geldi. Hız sabitleme Polo'da da yok ve bu da 2 hava yastığı ile satışta :D  Bunlar Ford'la anlaşıyor abi belli oldu. 

Burada toparlardım hepsini, bana kalırsa fiyat ve donanım olarak Fiesta bundan daha iyi :D (1.1L Trend, 1.0 A/T ve 1.5 TDCI için)

https://anasayfa.focusclubtr.com/yeni-vw-polo-turkiyede-2017-fiyat-donanim-listesi/

Lansman dönemi için gelen tüm araçlar 6 hy ile gelmiş bitince bitiyor. Ayrıca yeni siparişe açık değiller şu an, ellerinde olan modeller satışa muhtemelen yeni model yılı ile yeniler açılacakmış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni Polo'yu yolda sokakta görünce biraz inceliyorum... Dış görünüm çok vasat. Karoser olarak araç ciddi büyümüş, en azından dışarıdan bakınca net belli oluyor bu. Ama bu araba araf'ta kalmış! Ne golf kadar olabilmiş, ne polo'nun kabuğunu yırtabilmiş. Baktıkça beğenmemeye başladım... Fiziksel olarak fiesta (özellikle st-line) daha şık, daha narin duruyor. 

Mert Yürüyen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.