Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3.5 Cam Plastikleri Boya Atması ve Güneş Yanığı Izleri Nasıl Geçer

Furkan İlker Özmen

Soru

Herkese merhaba arkadaşlar. Bimde satılan cam için silikon temizleyici kullanırken cam fitillerine geldi ve boyasını çıkarttı. Görüntü kötü duruyor bunun içinde bende lastik tampon parlatıcı sürüyorum ama yıkayınca tekrar sürmek gerekiyor. Bunun için piyasada trim yenileyici ürünler duydum ama sizin önerebilceğiniz ürünler nelerdir ? Sizede tavsiyem o mavi slikon spreyi kullanmayın plastik malzemelerin rengini çıkartıyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

aynen o nalet ürün bitek tozlanmayı geciktiriyor başka hiçbir faydası yok kesinlikle kullanmanızı önermem hele ki iç trimlerde hiç kullanmayın. Megiuars ürünlerinin neden pahalı olduğunu anladım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben iç trimde hiç kullanmadım sadece farlarda ve camlarda kullanıyordum. Benimde hoşuma gidiyordu hafif parlaklık ve temiz hissi veriyordu. Ta ki camları sildiğimde beze o cam fitillerinin siyahlıkları gelene kadar. Emin olmak için camsil o highgenic 'i sıktım ve o ürünün yaptığını anladım sıkmadığımda beze hiç birşey gelmiyordu ve tamponlardaki siyahlıklarda da hafiften renk değişimi oldu o yüzden söyledim. Gün içinde resmini eklerim 

--1 dakika sonra eklendi--

9zsfo4.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.