Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sahte Yağlar Hakkında

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

1 saat önce, Fatih Mehmet USLU yazdı:

5w-20 olarak aldığımız ford markalı yağların sahtesi yoktur herhalde. Bu işle uğraşanların 5w-20 yağdan haberi bile olmayabilir belki :)

Tam tersi. Pahalı satıldığı için daha çok ilgi çekebilir. :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14.06.2017 - 10:17 tarihinde, Serdar yaman yazdı:

@Ozan Kar distribitörde şuan 90 tl ürün yağcıda aşağı yukarı 120 civarı satar

ancak fırsat buldum da aradım dediğim yağcıyı 85tl dedi. internette 90a 120ye satan yer yok yahu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ancak fırsat buldum da aradım dediğim yağcıyı 85tl dedi. internette 90a 120ye satan yer yok yahu.

Ben şok

http://m.n11.com/mobil-super-3000-x1-formula-fe-5w-30-4-litre-motor-yagi-ut-2017-P168583072?cid=604001&gclid=CMXvwOHCwtQCFQEL0wodNMIAyQ&gclsrc=aw.ds
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben mobil 1 esp 5w30 kullanıyorum her yağ bakımında yağ orjinalmi değilmi onun stresini yaşıyorum sadece alırken üretim tarihine bakıyorum büyük olan parçacılardan almaya çalışıyorum dediğiniz gibi her yerde fiyatlar değişken en pahalı yerde genelde benzinciler oluyor castrol edge nerdeyse parçacıların 2 katı fiyatına satılıyor benzin istasyonunun marketlerinde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Ben de hepsiburada dan aldığım Mobil Super 3000 için mail attım gelen cevabı kopyalıyorum.

Mehmet bey merhabalar,

Plastik kaplarımızın üzerindeki etikette bar kod, data matriks, kabın dibinde dolum tarihi ve üretim kodları vb yer alır. Ama bunların hepsi taklit edilebilir. Bu bakımdan taklidi zorlaştıran, maliyetini arttıran, taklit etmek isteyen için ekonomik olmayacak plastik ambalaj tasarımları kullanıyoruz. Yan tarafındaki şeffaf şerit, dış yüzeyinde özel dizayn çizgi ve pütürükler vs gibi. 1 lt kaplarda  kapak çıt çıt sesi açıldığında bir folyo yok ama kapak alt parçası kap ağzında kalır ve çıkmaz. Etiketler çift katlıdır. 4 ve 7 lt lerde çift kapak sistemi vardır. Esas ana kapağının açılması bir “çıtır çıtır” sesi ile olur, ağzında bir folyo yoktur ama kapağın alt halkası en alt dişin altında kalır ve çıkmaz, ancak kesilmesi gerekir. Bu da boşalan şişeyi tekrar kalitesiz bir yağ ile doldurup kapatmayı güçleştirir. Kapağı açmadığınız ve ortadaki iç kapağı dışarı çektiğinizde plastik bir boru dıçarı çıkar, bunun ağzındaki kapağı açtığınızda plastik örtülüdür ve onu çekip koparmanız gerekir. Ambalaj üzerindeki etiketlerimiz özeldir, taklidi zor ve maliyetlidir, daha başka da detaylar bulunmaktadır. ExxonMobil ’in  internet sitesi üzerinden satışı yoktur. Yağlarımızı sanayi sitelerindeki Mobil levhalı yağ değişim merkezlerinden, anlaşmalı oldugumuz firmalar ve yetkili bayiler ile EuroMaster merkezlerinden ve GO istasyonlarından kısaca güvenilir yerlerden almanızı öneririz. www.mobiloil.com.tr ye girdiğinizde adres ve telefonlarını bulabilirsiniz.

image.png.88e423c6e07750452a34dc7ce9a714eb.png

image.png.7369fe72e7048f803805d7c3fa36132e.png

image.png.f7f278448deda65193c5e671e10b999d.png

• Beğen 1
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.