Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hb Beğenen Biri Neden Beğendiği Aracı Değil de Sedanını Alır?

Burak Şenoğlu

Önerilen Mesajlar

3 saat önce, Cem Boneval yazdı:
  1. Yenilikçi değiliz, sedanla büyüdük, farklıya itibar etmeyiz
  2. Gösterişi severiz, büyük boy arabalar hep sedan olur, bizimkisi küçük de olsa sedan olsun
  3. Aile yapısı büyüktür, hep de bir şeyler taşınır, araba bagajları minik bir depo vazifesi görür
  4. Tabii LPG tankının yerleşimini de unutmamak gerek
  5. Kalabalık aile seyahatlerini severiz
  6. Mahremiyetimiz önemlidir, HB ya da SW havaleli yükün varsa görünür hale gelir
  7. Herkesi hırsız biliriz, kapalı ve kilitli bagaj gibisi yoktur, bagajdaki o çok değerli ıvır-zıvıra hırsız bir cam kırıp ulaşamamalı
  8. Sedan piyasada iyi iş yapar, nedenini kimse doğru düzgün düşünmez ama öyledir işte
  9. SW Toros'u, Toros'ta köylülüğü hatırlatır (kırsal yaşamın ne kötülüğü varsa), statümüzü bozar
  10. Renault Symbol'un satış rekorları kırdığı bir ülkede ne beklenir başka?

Bunları okuyunca Sw araba kötü bir şey gibi geldi bana ☺

Şaka bir yana sw da lpg tankı koyunca bile bagajında halen kullanışlı olmasına rağmen bizim gibi lpg sever bir millete sw araba aldırmıyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkes satış adedi kadar konuşsun lütfen:) öyle herkes beğendiğini alabilse buradaki kimse focus almazdı. Ben şu an BMW forumunda olurdum. Ve de, ya 5 yada 7 serisi SEDAN bir araç alırdım. Yok neymiş hb istermişte sedan alırlarmış... Hadi hayırlı iftarlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elleriniz full poşet yahut bavul doluyken ve yerler de ıslakken HB'in bagaj kapağını tamamen açmaya çalışmak insanı otomobilden soğutan yegane şeylerden biri. Sırf kendi kendine açılan bagaj kapağı için bile sedan alınır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.