Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hb Beğenen Biri Neden Beğendiği Aracı Değil de Sedanını Alır?

Burak Şenoğlu

Önerilen Mesajlar

Basliktaki soru cumlesine cevaben:

(Troll amaclidir, sayet baslik pek anlamli gelmediginden anlamli cevap vermeyecegim)

• Parasi ona yetmistir.
  • Istedigi renk sedanda hazirda vardir.
  • Esi sedan istemistir.
  • Doblolu enistesi aklini celmistir.
  • Istedigi arabayi yanlis telaffuz etmistir.
  • Satis temsilcisi yanlis anlamistir, sedan getirtmistir.
  • Ikisini birbirinden ayiramiyordur.
  • Mazosisttir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Temel soruya geri dönersek, yani HB beğenen niye sedan alır?

Gönlüne düşene değil, değerini koruyana itibar ettiği için. 

Çakma piyasa kuralları zevkleri gemliyor. 

Bu da tuhaf bir kısır döngü yaratıyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında konu başlığı şu olmalı. Neden insan istediği değil de farklı kasa tipi tercih eder. Ya da Kasa tipi seçilirken etken olan faktörler.

En basiti. Hb isteyipte sedan alan atmosferikcilerin hemen hemen tamamı lepege tankı sebebiyle alıyorlar.

Sw yi çok seven ( örnek @Mert Yürüyen ) ama hem istediği arabanın olmaması hem de piyasasının çok zayıf olması yüzünden alamaması sedan yada hb e yönelmesine sebep oluyor.

Ben hb almadım sebebi sedan çok daha güzel geliyor bana. @Yahya Akman sedan istemiyor çünkü Hb çok güzel geliyor.

Sonuç zevkler ve renkler. Güzel Ülkemde ise satış piyasası.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında konu başlığı şu olmalı. Neden insan istediği değil de farklı kasa tipi tercih eder. Ya da Kasa tipi seçilirken etken olan faktörler.

En basiti. Hb isteyipte sedan alan atmosferikcilerin hemen hemen tamamı lepege tankı sebebiyle alıyorlar.
Sw yi çok seven ( örnek [mention=7805]Mert Yürüyen[/mention] ) ama hem istediği arabanın olmaması hem de piyasasının çok zayıf olması yüzünden alamaması sedan yada hb e yönelmesine sebep oluyor.

Ben hb almadım sebebi sedan çok daha güzel geliyor bana. [mention=10402]Yahya Akman[/mention] sedan istemiyor çünkü Hb çok güzel geliyor.

Sonuç zevkler ve renkler. Güzel Ülkemde ise satış piyasası.

Bu söylenenlerden sonra sadece nokta konur. [emoji41]
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende  kişişel olarak hb seviyorum hb alıyorum  yol tutuş duruş koltuklar yatınca kamyon gibi yükle bütün arabalarım hb miş :D 

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012 focus HB sahibiyim (SİYAH) bir bakan bir daha bakıyor. üstelik hiçbir modifiye olmadan!!! sedan aynı havayı vermiyor. ama bence sedanda muhteşem gidiyor focusa.. ama ben yinede HB derim. herkese hayırlı yolculuklar !!!!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşte merak ettiğim cevaplardan biriydi bu.. [emoji4]

Benim de önceki aracım astra h idi bagaj olsun diye sedan aldım ama lpg de olunca yetersiz [emoji23] geçen amcamın 2.5 kasa dizel sedan focusunun bagajını görünce ağzım açık kaldı benim bagajın iki katı ?‍♂️
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012 focus HB sahibiyim (SİYAH) bir bakan bir daha bakıyor. üstelik hiçbir modifiye olmadan!!! sedan aynı havayı vermiyor. ama bence sedanda muhteşem gidiyor focusa.. ama ben yinede HB derim. herkese hayırlı yolculuklar !!!!

Hislerime tercüman olmuşun.. [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

35 minutes ago, Mertcan Çelik said:

Araba yerine motor seçmekten çekinmeyecek biri olarak focusclubtr logolu huni istiyorum, bu mesele de burada bitsin :kop:

4 minutes ago, Volkan Ö. said:

Görüyor ve artırıyorum. Benimkisi hb hani olsun. emoji12.png

Bende ama huniyi forgedlerim ona göre.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mevzu  '' bir deli kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış '' doğru gidiyor :) hahaha

@Burak Şenoğlu dostum sözüm meclisten dışarı takılıyorum :)))

ama ben yinede beyaz renk şirket arabası diyorum kardeşim yalan mi :D değilll

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.