Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hb Beğenen Biri Neden Beğendiği Aracı Değil de Sedanını Alır?

Burak Şenoğlu

Önerilen Mesajlar

27 dakika önce, Burak Şenoğlu yazdı:

O ses yüksek ihtimal aks milinden.

Yok yok bildiğin amortisör sesi. Tısssss tıssss diye kasislerden geçerken ses çıkarıyor. Onun dışında tık yok maşallah. 

44 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Gaza basarken de traktör geçiyor gibi hissettiriyor mu?

Ben kamyonetten alışığım o sese. Fakat atmosferik benzinli gibi yediğini inkar etmiyor kerata. Veriyorum kırbacı, banamısın demiyor. Bagaja 36 koli jumbo (yaklaşık 80-85 kg) yumurta atıyorum, varlığı yokluğu belli değil yahu:D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tamamen zevk ve ihtiyaçlar meselesi.

Bana üsütne para verseler F3'ün HB modelini almam -ki almadım sedan aldım- ama F2,5 alırken hiç sedan bakmadım direk HB aldım. Birinin sedanı diğerinin HB'i gözüme güzel görünüyor.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

f1 : HB (haftasonu binmelik bi 2.0 sport trend alıp köşeye koyasım var o kadar güzel)

f2 : sedan 

f2.5 : HB (makyajla gözüme sevimli geldi HB)

f3 : sedan (2011 de dayım aldı arabayı otomatik park etti, bende aldım müsait olunca)

f3.5 : sedan :P

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Liftback 98 mondeo haricinde, bu zamana kadar hep arkası kısa yapıda olan tipik HB kasa kullandım. HB kasadan vazgeçme sebebim ise aracı yıkadığında en ufak bir su birikintisinden geçsen tüm kir arka tampon, bagaj kapağı ve camda bitiveriyor. Hele kışın veya yağmurlu zamanlarda otomobilin arka camı dahil kirden gözükmüyor. Arka tarafa yoldan gelen çamurlar daha fazla yapıştığı için arka sileceği daha çabuk aşındırıyor, camı daha fazla çiziyor. Hepsinden daha önemlisi benim için hayati bir role sahip olan arka bagaj kapağının sedanda kumanda üzerinden tek tuş ile tamamen açılması. Ellerin doluyken ve eşyaları yere bırakamayacağın durumlarda hayat kurtarıyor.

Cenk Demirel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen katılıyorum fakat makyajlı F2 HB' de hojdur. 
Bence de beyaz araba şirket arabası gibi, ne o ya buzdolabımı alıyoruz. :pist:

Buzdolabı diyenlere selam olsun. Astar renkli arabaya binerler asil beyaza laf ederler[emoji41] [emoji41] [emoji41]
Focusta Hb seviyorum. Sedanlarda güzel ama ısınamadım bir türlü.
Çoluk çocuk mevzuna gelince. Biri 4 yasında diğeri 1 yaşında 2 çocuğum var ve sıkıntı yaşamıyorum.

c827e1cba5d83b8796b28bf764ab7773.jpg
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çoluk çocuk oldumu zevk işi 2. plana atılıyor. Kaldı ki focus da sedan hb den daha albenili bana göre. Hb arabalar B sınıfına daha çok yakışıyor. Bi yere giderken bagaja sığdıramadıklarımı kargoyamı vereceğim. 2 çocuklu bana bile bazen sedan yetmiyor. Kimse kimsenin zevkini, malını sorgulama hakkının olduğunu düşünmüyorum. Fikrimi merak ederlerse yorum yaparım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yav he he. Hep bi kandırmaca hep bi çakma spor arabacığı ve hava atması.. nolcak bu işin sonu....
Ha birde daha düne kadar kamyonete binen şimdi hb ye binince bi havalar bi endamlar...

Arabaya binerken gozumuz ortalama yakıtlara bakmıyor abey.
Ayrica spor felan katmışsin amaaaa bak bi yerlerde jantlar antenler farlar gostergeler vs vardı sanki.
[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çoluk çocuk oldumu zevk işi 2. plana atılıyor. Kaldı ki focus da sedan hb den daha albenili bana göre. Hb arabalar B sınıfına daha çok yakışıyor. Bi yere giderken bagaja sığdıramadıklarımı kargoyamı vereceğim. 2 çocuklu bana bile bazen sedan yetmiyor. Kimse kimsenin zevkini, malını sorgulama hakkının olduğunu düşünmüyorum. Fikrimi merak ederlerse yorum yaparım. 

Hocam sen konuyu anlamamışın galiba. Kimseye hb varken sedana binilir mi dediğimiz yok. Etrafımda birkaç kişiden şahit oldum. Hb focusu görüp bu araca ilgi duydular dipleri düştü. Ama beğendikleri aracı değil sedanını tercih ettiler. Bunun nedenlerini merak ettik. Nerden ettik! Yakup bey kapatın en iyisi bu konuyu. Biz sadece arabamızı süsleyip resimlerini atalım. Galiba olayımız sadece bu..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.