Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sync2 "Disk Okunuyor. " Uyarı Metni

Erhan Er.

Soru

Merhaba,

Aracımda bir süredir devam eden önemsemediğim bir durum var. CD çaların içerisinde sürekli olarak çocuğun müzik cd'si olur. Radyo dinlerken ana ekrandan müzik kısmına girdiğimde (bazen) radyo açık olduğu halde Disk Okunuyor uyarısı alıyorum. CD'yi çıkarmadan bu uyarı metni gitmiyor. Her zaman yapmıyor ancak yaptığı zaman kapatıp açsam da fayda etmiyor. İlla cd'yi çıkarmam gerek. CD'yi tekrar taktığımda uyarı metni kalkıyor ve problemsiz cd içerisindeki müzikler otomatik çalıyor. Bir süre bir bakmışım aynı uyarı metni gelmiş...

Durup dururken disk okumaya çalışması normal değildir herhalde. Servise götürsem bu problemi giderebilir mi ya da böyle bir şey için değişim yaparlar mı acaba? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Servis problemi giderebilir :) Değişimden kasıt araba değilse tabii ki değişim yapılıyor, ünite arızalıysa değişecek.

Akşam kontrol ettiniz mi şöyle sorun var mı?

https://www.focusclubtr.com/topic/11562-2015-titanium-multi-media-tuş-takımı-ışık-sorunu/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı durum bende de mevcut. Ama ben cd ile işim bittikten sonra çıkarıp kutusuna koyduğum için pek önemsemiyorum. Arıza olduğunu da düşünmüyorum muhtemelen yazılımsal bir mevzudur. Servis bunun için sync ünitesini değiştirmez gibi geliyor bana. Maksimum yazılım güncellemesi yaparlar diye tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sync ile ilgili benim yaşadığım problemlerde sık sık telefon görüşmesi kesilmesi ve bluetoth ile müzik dinlerken anlık kesintiler. Daha önceden bu problem ile karşılaşan yada bu sorunu yaşayıpta çözüme ulaştıran tecrübe eden arkadaşlar var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Büyük ihtimalle sorun CD'nin kendisinden kaynaklıyor. CD'niz çizilmiş, deforme olmuş, güneş ışığına maruz kalmış olabilir. Başka bir Cd ile bir deneyin isterseniz.

Bedirhan Doğan tarafından düzenlendi
Harf
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
21 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Servis problemi giderebilir :) Değişimden kasıt araba değilse tabii ki değişim yapılıyor, ünite arızalıysa değişecek.

Akşam kontrol ettiniz mi şöyle sorun var mı?

https://www.focusclubtr.com/topic/11562-2015-titanium-multi-media-tuş-takımı-ışık-sorunu/

Tuş aydınlatmasının yanmama sorunu bende de var. Bazen yanıyor bazen yanmıyor çözememiştim :)   Araba sadece sabahları bana düştüğü için bakamadım ama ilk fırsatta cd ile bir ilgisi var mı diye bir bakarım

Servis sync2'yi söküp sync3 taksa 10 numara olurdu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Erhan Er. yazdı:

Tuş aydınlatmasının yanmama sorunu bende de var. Bazen yanıyor bazen yanmıyor çözememiştim :)   Araba sadece sabahları bana düştüğü için bakamadım ama ilk fırsatta cd ile bir ilgisi var mı diye bir bakarım

Servis sync2'yi söküp sync3 taksa 10 numara olurdu

Büyük ihtimal cd'den kaynaklı sorun. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.