Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lpg Önerisi

Okan Taşkın

Önerilen Mesajlar

Herkese merhaba 2015 1.6 ford focus hb aracım için lpg taktırma konusunda kararsızım.Aracım 4500 km de olup 40 kuruş üstü yakıyor şehiriçi uzun vadede kullanıp aracın ekonomik olmasını istiyorum.Ankara şaşmazda lovato ve prins markalarını aradım bu iki marka düşünüyorum.Sizlerden aracım için lpg taktırma konusunda mantıklı mı davranıyorum mantıklı ise marka ve usta tavsiyesi de bekliyorum.Herkese iyi günler.

--1 dakika sonra eklendi--

Aldığım lpg fiyatları şaşmaz isim vermeden

lovato obd 2 2100 tl nakit

prins silverline 2800 nakit

prins technomax 2000 tl nakit

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2008 yılında 2004 model focus collection aracıma Teleflex taktırmıştım. 2016 yılında sattığım aracımda 1 kez bile sorun yaşamadım. Bir kaç kez sadece kalibrasyon kontrolü için götürdüğümde bile soğuk ve sıcak test ile arcı kontrol ettiler ve kalibrasyonda herhangi bir hata olmadığını teyit ettiler. Ki zaten ayda bir keze tam depo testi yapıp ortala tüketimi herzaman kontrol eden birisiyim. yani ben memnun ayrıldım size de tavsiye ederim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.