Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Dışarıda Bakım Yaptırmak

Önerilen Mesajlar

Yakında bizim 2014 Focus'un garantisi bitecek, bakım zamanı da geliyor. Babam artık yetkili serviste bakım yaptırmaya pek sıcak bakmıyor. Eski fiestayı götürdüğü özel bir ford servisi vardı, tekrar oraya götürmek istiyor, ancak bende onlara (daha doğrusu kullandıkları malzemelere) güvenmiyorum. Acaba bakımda değişecek malzemeleri kendimiz internetten alıp onlara yaptırsak nasıl olur bilemedim. Araç şu an 15900 km'de.(1.6 vct benzinli-manuel).

Ayrıca bakımda değişecek şeyler nelerdir, bilen abilerim detaylı olarak yazarsa sevinirim. Teşekkür ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba.
Yakın zamamda 2014 dizel manuel aracımi 120 bin bakıma aldim. Ozel serviste yaptırdım. Özel serviste ihtiyacı yapıyorlar diyebilirim. Triger seti - v kayışı - polen filtresi ni değiştirdiler. Toplam 370 tl verdim. Adana da. 120 bin bakımda önemli olanlar bunlar zaten. Aracın kitapçığı varsa detaylar yazıyor. Yoksa bilgi verin musait zamanda ilgili kismin fotosunu paylasabilirim. Iyi günler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Samet Çörekçioğlu yazdı:

Yakında bizim 2014 Focus'un garantisi bitecek, bakım zamanı da geliyor. Babam artık yetkili serviste bakım yaptırmaya pek sıcak bakmıyor. Eski fiestayı götürdüğü özel bir ford servisi vardı, tekrar oraya götürmek istiyor, ancak bende onlara (daha doğrusu kullandıkları malzemelere) güvenmiyorum. Acaba bakımda değişecek malzemeleri kendimiz internetten alıp onlara yaptırsak nasıl olur bilemedim. Araç şu an 15900 km'de.(1.6 vct benzinli-manuel).

Ayrıca bakımda değişecek şeyler nelerdir, bilen abilerim detaylı olarak yazarsa sevinirim. Teşekkür ederim

bu kmde yapacak pek bir şey yok. yağ yağ filtresi hava filtresi yeterli. herkes yapar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yağ bakımı yapılmadığını anladım tekrar okuyunca.
Yinede uygun fiyatmış, orjinal parça kullanıldı ise...

Orjinal triger 190 tl v kayışı 40 tl.yan sanayi polende 20 olsun ne etti 250 işçilik ucuz biraz pahalısıda 150 olur
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10.06.2017 - 22:08 tarihinde, Metin Beluk yazdı:

Merhaba.
Yakın zamamda 2014 dizel manuel aracımi 120 bin bakıma aldim. Ozel serviste yaptırdım. Özel serviste ihtiyacı yapıyorlar diyebilirim. Triger seti - v kayışı - polen filtresi ni değiştirdiler. Toplam 370 tl verdim. Adana da. 120 bin bakımda önemli olanlar bunlar zaten. Aracın kitapçığı varsa detaylar yazıyor. Yoksa bilgi verin musait zamanda ilgili kismin fotosunu paylasabilirim. Iyi günler.

Devir daim değişmedi mi ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.