Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 1.6 Tdci Top Speed ve Yol Performansı

Furkan Çiçek

Önerilen Mesajlar

Ceza biri şikayet etmeden gelmiyor sanırsam. Forum da yetkililere tüm bu bilgileri vermek zorunda olduğundan şikayet ve soruşturma sırasında itiraf sayılabilir diye tahmin ediyorum. Kim bakıp araştırıp şikayet edebilir sorusunun cevabı sanırsam herkes

Bazı, belki de paranoyak diye hitap edebileceğiniz kişilerin daha çok çekindiği nokta ise biri önünüze kırıp kazaya sebep olduktan sonra "zaten aşırı hız yapıyormuş bu sürekli sağda solda da paylaşmış" dediğine mahkeme bu yazı ve videoları dşrekt ya da dolaylı olarak kanıt sayabiliyor diye hatırlıyorum.

Forum bilişim suçlarından anlayan avukat lazım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Giderek avcı hikayeleri başlığına dönüşüyor...

Birkeresinde seninde yakından tanıdığın bir forumda konuşulanlar yazılanlar kurallar sandım ki herkes 50 ile gidiyor abi. Bi yaz şenliğine giderken gördüm ki yazılanlarla yol halinin hiç farkı yoktu :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus mk 2.5 yazılım+downpipe ile bende 220'yi hiç geçemedim. 215 gibi nefesi bitiyordu.
1.5 Powershift topspeed konusunda manuellere göre daha başarılı.
IMG_0660.PNG.5a20f79a88e0831b0cb968c79ad83b8d.PNG

Artıralımmı bro :) maşallah
ama şu bir doğru f3 mca f3 ten ve f2.f2.5 dizelden başarılı aldığımda ist ank gelirken Sapanca düzlüklerine doğru bakımsız hali ile 235 km gördüm ...
Şimdi baskı Balata yeni genel bakım tamam zaman yol olunca bir deneyeyim dpf temizlenir çevre yolunda :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

1.5 powershift aşırıda zorlamadım ama 200 ü görmedi. 

Seninkinin son hızı 191 km/h abi, buna kadran hatasını eklersek 200 eder. Bundan sonrası Cem abinin dediği gibi rüzgar, eğim gibi şeyler etkiliyor. Negatif etki olursa bunları da göremeyiz tabi.

Ayrıca tüm 1.6 tdci 115 ps'lerin son hızı 193 km/h; mca olması fark ettirmiyor. 

Bi'de doğudan batıya doğru gidersek vay halimize :P 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.