Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

focus III öncam ısıtıcısı

Bekir B.

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

merhabalar

dün bana araba hediyesi navigasyon geldi.. tabii şimdi ön cam ısıtıcısı olduğu için bunu cama yapıştırsam (vantuzunu) bir sıkıntı

olur mu ? bunu deneye varmI ? bilgi ve önerinizi paylaşırmısınız.. teşekkürler..

navigasyon u benim ön camda 4 aydır kullanıyorum.ısıtıcı ya yada yapıştırıcısına hiç bir şey olmadı..navigasyomu monte eden usta da hiç bir şey olmaz dedi..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

navigasyon u benim ön camda 4 aydır kullanıyorum.ısıtıcı ya yada yapıştırıcısına hiç bir şey olmadı..navigasyomu monte eden usta da hiç bir şey olmaz dedi..

teşekkürler.. radyo bilgi ekranının üst kısmına yani camın orta kısmına mı taktınız..ben oraya düşünüyorum da..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

teşekkürler.. radyo bilgi ekranının üst kısmına yani camın orta kısmına mı taktınız..ben oraya düşünüyorum da..

doğrudur tam olarak oraya taktım.yalnız bizim burası çok soğuk ve ön cam bazan içerisi buzlanıyor.ama hala yapıştırıcısına bir şey olmadı..dün Gece ERZURUM da hava -33 derece idi..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

doğrudur tam olarak oraya taktım.yalnız bizim burası çok soğuk ve ön cam bazan içerisi buzlanıyor.ama hala yapıştırıcısına bir şey olmadı..dün Gece ERZURUM da hava -33 derece idi..

duyuyoruz haberlerden Allah yardımcınız olsun....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çok ısınır kurur birde vakum etkisi geÇerse :) pııtttt diye düşer aşağı :D olacağı en fazla bu :wacko:

Ben de aracı aldığımdan beri kullanıyorum navigasyon cihazını ve herhangibir sorunla karşılaşmadım. Sabitlemedim ama, vantuzuyla tutturdum. Sadece bir kere pııtttt diye düştü o kadar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

merhabalar

dün bana araba hediyesi navigasyon geldi.. tabii şimdi ön cam ısıtıcısı olduğu için bunu cama yapıştırsam (vantuzunu) bir sıkıntı

olur mu ? bunu deneye varmI ? bilgi ve önerinizi paylaşırmısınız.. teşekkürler..

öncelikle navigasyonunuz hayırlı olsun . ön cam ısıtıcısı bir süre sonra kendini kapatıyor zaten ve navigasyonun vantuzuna da hiç birşey olmaz merak etmeyin rahat rahat kullanın
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

öncelikle navigasyonunuz hayırlı olsun . ön cam ısıtıcısı bir süre sonra kendini kapatıyor zaten ve navigasyonun vantuzuna da hiç birşey olmaz merak etmeyin rahat rahat kullanın

açıkcası bu cevaplarla karabulutlarım dağılıyor....teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.