Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Gösterge Işık Ayarı

Ender Sert

Soru

Merhaba arkadaşlar 2016 1.6 TDCİ focus 3 style mca arabada gösterge dugmesinden kistigim halde yada açtığım halde herhangi bir değişiklik yok bu normalmiş yoksa servise gösteriyimmi birde kapılar kitlendiginde korna alirmida yok sanırım denedim açılmıyor.bu konular hakkında İst Avrupa yakasında yardımcı olacak arkadaş varmıdır selamlar saygılar 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
54 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Kilitleme ile korna çalması yok maalesef.

Aydınlatmanın kısılması Titaniumlarda var ve style da olması gerek diye düşünüyorum.

Donanım farketmeksizin arka plan aydınlatması ayarlanıyor. Ayarlanamıyorsa sorun vardır.

Aydınlatma düğmesi far anahtarının yanında, sis farlarıyla aynı devre üzerinde. + ya da - tuşlarınıa bastığınıda ekranda ayarlanan düzeyi gösteren bir ölçek çıkması lazım. Bu çıkıyor mu? Çıkmıyorsa tuşlar ya da soket ile ilgili bir sıkıtı olabilir. Çıkıyor ama aydınlatmada farklılık olmuyorsa, yazılımsal bir problem vs. olabilir. Her halükarda servise gitmekte fayda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Teşekkürler aydınlatma için ışık ayarı kesilip çoğalıyor ama ışıkta sönme yada yanmada değişiklik olmuyor ben servise goturiyim iyisi sıkıntısı var herhalde yazılımsal teşekkürler arkadaşlar ilgileriniz için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2 durum söz konusu;
1.eğer göstergeniz küçük ekran gösterge ise ayarlardan far ya da aydınlatmayı Manuel seçerseniz far anahtarından ayarlanıyor.
2. Göstergeniz geniş ekran ise yine aynı menüden kısıp yükseltebiliyorsunuz.
Aracınız style olduğundan büyük ihtimalle küçük ekran gösterge; dediğim ayarı manuel yaparsanız far anahtarından manuel seçim ile kumanda edebilirsiniz.

Ayarlardan ekranda olabilir tam hatırlamıyorum ama dediğim gibi manuel seçerseniz gösterge,klimanın ordaki ışıklar dahil seviye ayarlanıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ayar şurada; Araç ayarları -> Farlar/Aydınlatma -> Karartma -> Otomatik/Manuel

Daha sonra bu düğmeler ile ayarlanıyor.

Screen Shot 2017-06-09 at 02.04.09.png

Bu arada bu kitabı/yol bilgisayarını Türkçe'ye çeviren arkadaşlara selam olsun :D 

Aydınlatma olması gereken şeyi far olarak çevirdiği için. Bu sebeple üst menü ismi ile içerik böyle saçma oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.