Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Çalışırken Bagaj Kapısı Açma

Serkan Şengeldi

Soru

Merhaba arkadaşlar. Focus 3 Sedan aracımı stop ettirmeden bagaj kapısını açamıyorum. Ne kapı açma düğmesinden ne kilit açma düğmesinden nede aracın anahtar kumandasının üzerinden açılmıyor. İllaki stop ettikten sonra kapı açılıyor. Bunun bir yolu vardır illaki ya ben beceremiyorum yada gerçekten yokmudur? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler ???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 13 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
13 dakika önce, Serkan Şengeldi yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Focus 3 Sedan aracımı stop ettirmeden bagaj kapısını açamıyorum. Ne kapı açma düğmesinden ne kilit açma düğmesinden nede aracın anahtar kumandasının üzerinden açılmıyor. İllaki stop ettikten sonra kapı açılıyor. Bunun bir yolu vardır illaki ya ben beceremiyorum yada gerçekten yokmudur? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler ???

çalışırken P konumuna alın ozaman açılır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
9 saat önce, Samet Can yazdı:

Bende otomatik focus vardı, P'ye almayınca acılmıyordu. P'ye alınca acılıyordu. Düz vitesde nasıldır bilmiyorum.

Benim aracım da otomatik ancak açılmıyor ne p ne d farkefmiyor illaki stop edicen öyle açılıyor

--2 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Erhan Erten yazdı:

P d farketmeden açılıyor

Sanırım benim araba pek bi nazlı açılmıyor ????

--4 dakika sonra eklendi--
9 saat önce, Semih G. yazdı:

Otomatik araçlarda vitesi P konumuna,manuel araçlarda ise boşa alarak veya ayağınız debriyajda iken kumandadaki bagaj açma tuşu ile açabilirsiniz.

Teşekkür ederim Semih bey. Ancak benim aracım pek bi nazlı stop etmeden kesinlikle açılmıyor ????

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 saat önce, Semih G. yazdı:

Otomatik araçlarda vitesi P konumuna,manuel araçlarda ise boşa alarak veya ayağınız debriyajda iken kumandadaki bagaj açma tuşu ile açabilirsiniz.

1 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

P'ye alın, sürücü kapısını aralayın bir de :) 

Yakup bey artık nerdeyse bi amuda kalkmadığım kaldı o derece ???? kapıyı açıp iniyorum elle manuel açmak için ama tekrar gelip aracı stop ediyorum anca o şekilde açılıyor. Nasıl bir araç aldım ne kadar tuhaf işler ve şanssızlıklar beni buldu. Araç hala serviste bu arada ????

Serkan Şengeldi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Araç boştayken açıyor bagajı.. ( avm girişlerinde 1 den boşa alıp araba gider haldeyken açtıgım için bana, giderkende açar gibi gelmiş :) ) teorik olarak araç hareket halindeyken açıyor ama viteste olmazsa :))

okan ali tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.