Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 1.5 Tdci Powershift Kam Mili Dişlisi ve Triger Değişim TSB'si Yayınlandı

Göksel Yaman

Önerilen Mesajlar

2 saat önce, H. Cenk yazdı:

Benimki 8 mayıs 2015 üretimi. Acaba buna dahil mi? Muhtemelen öyledir :( 

Etiste acil kampanya görünmüyor. 

Bu arada ETİS arayüzünü değiştirmişler galiba..

Cenk abi yukarıdada yazılmış belirli şasi nolar için.

Mesela Benim VIN'e tanımlı böyle bir talimat yok.

PWS'in geneli için son bir güncelleme var sanırım.

İlk hareketteki seni koltuğa yapıştıran ivmelenme ile alakalı ( volan zarar görmemesi için sanırım ). Güncellemeden sonra birazdaha hissisleşiyo gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Benimkinde de eksantrik mili dişlisi kampanyası çıktı. Servisi aradım öyle bir şey yok diyorlar. Bizde öyle bir bilgi görünmüyor dediler. Konuşma biraz uzayınca servis görevlisi triger setinizin değişmesi gerekiyor, eksantrik kayışının değişmesi gerekiyor, masrafı 2000 lira falan dedi. 35000'deki arabanın ne trigeri dedim. Durumu anlatmaya çalıştım ama sonuçsuz kaldı. Bunun değişmemesi bir sorun mudur? Değişmesi gerekiyorsa da bu gerekliliği servise nasıl anlatabilirim?

x.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford otosana başvurun, henüz TR için TSB gelmemiş olabilir. Ayrıca TSB çıkınca zaten size ulaşmaları gerekir.

--2 dakika sonra eklendi--

2/6/2018 - 11:16 tarihinde, Göksel Yaman yazdı:

Yayınlanan TCM güncellemesi 2015 modellerin hiçbirini kapsamıyor. 2016 ve üstü Volant problemi daha çok göründüğünden TSB onlara geldi.

--0 dakika sonra eklendi--

Egsantrik dişlisi içinde bekleyip görecez 

Yukarda TSB'si çıkan araç 04.2015 yani 2015 model.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ford otosana başvurun, henüz TR için TSB gelmemiş olabilir. Ayrıca TSB çıkınca zaten size ulaşmaları gerekir.

--2 dakika sonra eklendi--

Yukarda TSB'si çıkan araç 04.2015 yani 2015 model.

Sanırım sonradan geldi. Bende halihazırda hala gözükmüyor. Aynı şekil 2015 3 arkadaşında şaseden baktık çıkmadı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Göksel Yaman yazdı:

Sanırım sonradan geldi. Bende halihazırda hala gözükmüyor. Aynı şekil 2015 3 arkadaşında şaseden baktık çıkmadı..

Olabilir, hangi şirket ne zaman yetersiz üretim yaptı kim bilir bu sebeple Ford söylemediği sürece model yılı vermek zor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bana cevap olarak mı verdiniz tam anlayamadım. Servisi aramadan önce Otosan'ı aramıştım. Konu hakkında bilgisi olmadığını söyleyen bayan, servise yönlendirdi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Erkan C yazdı:

Bana cevap olarak mı verdiniz tam anlayamadım. Servisi aramadan önce Otosan'ı aramıştım. Konu hakkında bilgisi olmadığını söyleyen bayan, servise yönlendirdi. 

Aynen sizin içindi :) Henüz Türkiye için çalışma başlamamış olabilir servisi ayda bir arayarak öğrenebilirsiniz veya burayı takip ederek ya da onların (servisin) aramasını beklemeniz gerekiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Aynen sizin içindi :) Henüz Türkiye için çalışma başlamamış olabilir servisi ayda bir arayarak öğrenebilirsiniz veya burayı takip ederek ya da onların (servisin) aramasını beklemeniz gerekiyor.

Peki bu değişimin aracın garanti süresi ile bir ilgisi var mı? Aracımın garantisi 2 sonra bitiyor da.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Göksel Yaman yazdı:

Aynı şekilde bende de herhangi bir kampanya mesajı görünmüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Adem Kazıl yazdı:

Bizim Şirketteki focus 2015 onda çıkıyor ve değişmiş benim arabada 2015 bende çıkmıyor.

Ben herhalde servise derdimi tam anlatamadım. Acaba kendileri mi gitti değişmesini istedi yoksa servisten mi çağırdılar? Nasıl bir süreç işlediği hakkında bilginiz var mı?

--18 dakika sonra eklendi--

Etiste bir de şöyle bir ekran çıkıyor ama ne olduğunu anlamadım.

xx.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.