Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İzmir Ici Yetkili Servis Tavsiye

Önerilen Mesajlar

Degerli forum uyeleri merhaba,sorum birazda izmir ici oturanlar icin,aracimin 30.000 bakimi icin bu hafta ici yetkili servise gidicem,fiyatlar 3 asagi 5 yukari zaten ayni,fiyatinda degilimde sorum hangi yetkili servisten iscilik olarak memnun kaldiniz degerli fikir ve yorumlarinizi bekliyorum ona gore randevu alicam. (Not:daha 30.000 e yeni gelmis arabada alttan yag kacirdigini gordum,parkettigim yerde hep yag sizintisi goruyorum sebebini merak ediyorum ve kuskulaniyorum.)

Gökhan Bütün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba. Arkas karşıyaka da aracım uzun süredir yatıyor parça tedariği ile ilgili sorun oluşturduğu için. Sevis işçiliklerine bir yorum yapamayacağım aracımı teslim alamadığım için. Ancak şu bir gerçek ki gayet ilgili davranıyorlar mağduriyetimi çözemeseler de sllerinden geleni yapıyorlar. Bir diğer arkadaşım da ÇETAŞ Ford u baya bi iyi bulduğunu söylemişti değerlendirmenize  umarım yardımcı olabilmişimdir. Keyifli sürüşler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Serkan Şengeldi yazdı:

Merhaba. Arkas karşıyaka da aracım uzun süredir yatıyor parça tedariği ile ilgili sorun oluşturduğu için. Sevis işçiliklerine bir yorum yapamayacağım aracımı teslim alamadığım için. Ancak şu bir gerçek ki gayet ilgili davranıyorlar mağduriyetimi çözemeseler de sllerinden geleni yapıyorlar. Bir diğer arkadaşım da ÇETAŞ Ford u baya bi iyi bulduğunu söylemişti değerlendirmenize  umarım yardımcı olabilmişimdir. Keyifli sürüşler

Sagolasin serkan abi senin basina gelen sıkıntıyi biliyorum o servisten gozum korktu orasi olmayacagi kesin:)tesekkurler yorumun icin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Gökhan Bütün yazdı:

yetkili servise

Geçen yaz aracımdan gelen anormal bir ses için İzkar a gittim, randevum olmasına rağmen yoğunluk var diyerek biraz beklettiler ama gayet ilgili davrandılar ve sorunun kaynağını buldular.

Orhan usta (mekanik) güven veren donanımda bir arkadaştı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

05.06.2017 - 20:16 tarihinde, Serkan Şengeldi yazdı:

Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer diyorsun yani ????. Çetaş yada otokoç u deneyebilirsin kardeşim

Valla birazda oyle oldu abi?

23 saat önce, Süleyman Ünal yazdı:

ÇETAŞ ve İZKAR diğerlerine göre hallicedir. Bir çok arkadaşım transit lerini ÇETAŞ'a götürüyor garanti süresince. Bi olumsuzluk duymadım.

23 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Geçen yaz aracımdan gelen anormal bir ses için İzkar a gittim, randevum olmasına rağmen yoğunluk var diyerek biraz beklettiler ama gayet ilgili davrandılar ve sorunun kaynağını buldular.

Orhan usta (mekanik) güven veren donanımda bir arkadaştı...

Tesekkurler yorumlariniz icin,4-5 kisi daha bana cetasa git dedi orayi sectim tekrardan sagolun??

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.