Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Panel Usb Sorunu

İbrahim D.

Önerilen Mesajlar

Öncelikle merhaba. Focus 3-2014 1.6 tdci style paket aracı 2. El olarak aldım. İlk sahibi serviste navigasyon-geri görüş-multimedia sistemi taktirmis. Sorunsuz çalışırken bir kaç gündur usb görmüyor. 2 usb baglantidan biri arasıra çalışıyor sonra yeniden görmüyor..

Servise götürdüm. Söküp kontrol edeceklerini sonra tamir edeceklerini söylediler.  Kontrol için 150 TL istiyorlar... tamir için ayrica fiyat çıkacakmış...

Fikri olan var mı acaba?

İbrahim D. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı durumu ben şu anda benim laptopta yaşıyorum. Çok yüksek ihtimalle usb yuvalarında temassızlık sorunu var. USB yi görmediği bir anda usb belleği elinizle oynatırsanız bir hareket olursa, yani görmeye başlarsa temassızlık var demektir. Usb yuvalarının değişmesi ya da anakart bağlantılarının sağlamlaştırılması gerekir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, İbrahim D. yazdı:

Servise götürdüm. Söküp kontrol edeceklerini sonra tamir edeceklerini söylediler.  Kontrol için 150 TL istiyorlar... tamir için ayrica fiyat çıkacakmış...

Nasıl bir servismiş öyle, kontrol etmeyin direkt onarın ücreti neyse vereyim deyin :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.