Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014+ Focus MK3 MCA Soyulan Deri Direksiyon Simidi Çözümü Için Bilgileriniz Bekleniyor [ Bitti ]

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Güncel, son arabaları da ilettim, konuyu kapattım. 

Güncel Temmuz 26, başvurup olumsuz yanıt alanlar şasi ve plakayı yazarsa sevinirim. 

GÜNCEL: Sonuçlanmıştır, olumlu veya olumsuz telefonla sizlere geri dönüşler gelmektedir.Bundan sonra artık talep alamıyoruz :) Emsal vs göstermek mümkün olabilir. 

Bu konudan devam edebilirsiniz; https://www.focusclubtr.com/topic/13884-direksiyon-simidi-soyulması/

Yollanan mesajlar görüntülenecektir.

Merhaba,

Bu konu (Makyajlı Focus Deri Direksiyon Soyulması) hakkında neler yapabiliriz diye harekete geçmeden önce bilgi ve tecrübeleri almak istiyorum.

YOLLADIĞINIZ MESAJLAR YÖNETİCİ DIŞINA GÖZÜKMEYECEKTİR, TALEP EDİLDİĞİ TAKTİRDE FORD'A İLETECEĞİM.

NOT: Eğer aşağıdaki bilgileri verebilecek bir durum yaşamadıysanız diğer tecrübe ve bilgilerinizi buradan aktarabilrsiniz: https://www.focusclubtr.com/topic/13884-direksiyon-simidi-soyulması/

Aracınızın Şasi (VIN) numarası:

Plaka:

Model Yılı:

Mevcut KM:

Sorunun Başladığı KM: (hatırlanıyorsa)

Hangi servise gittiniz: (daha önce başvurduysanız)

Varsa fotoğraf da yollarsanız şahane olur.

Teşekkürler.

Örnek sorun fotoğrafı

Eg7VDv.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2014+ Focus MK3 MCA Soyulan DERİ Direksiyon Simidi Çözümü İçin Bilgileriniz Bekleniyor olarak değiştirdi
5/30/2017 - 18:39 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Şuan 4 adet problemli direksiyon var elimizde, diğer bilgilendirme mesajları için de teşekkürler. Hatırlatmaya devam edelim biraz daha.

Güncelleme yapayım biraz daha, şuan sayımız aynı artış yok. 

Facebook'ta 4 bin kişiye, mail ile 5 bin kişiye ulaştık.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir güncelleme daha yapalım, önümüzdeki hafta içi de göreşeyim.

Bu arada arkadaşlar; 'bende de var' ve 'makyajsız da oldu km 60-70 bin' diyenlerin bilgilerini dikkate alamıyorum maalesef. Yukarıya uygun ve detaylı bilgi olsun ki ses edelim :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
08.06.2017 - 18:11 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Eklemek isteyen varsa, acele yazabilir :)

sen görüşebildinmi bu konuyu acaba yakup ben hafta içi servise başvurmayı düşünüyorum sen topluca başvuru yapacaksan hiç uğraşmayım ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

sen görüşebildinmi bu konuyu acaba yakup ben hafta içi servise başvurmayı düşünüyorum sen topluca başvuru yapacaksan hiç uğraşmayım ...

Evet, tümünü ilettim. İnceleme sonucunda dönecekler, aktaracağım dönüldüğünde.

Şahsen iyi bir servis talebiyle çözülebileceğini düşünüyorum :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

yakup bey tekrardan merhaba ,

bugun ford otosandan ( 444 3 673 ) dönüş yaptılar konu ile alakalı ,

çorum yetkili servisi evlüce otomotive konunun aktarıldığını ve direksiyon değişimi için servisin beni arayarak randevu vereceğini ilettiler.

ilginiz için tşk eder , konu ile ilgili bilgilendirmeleri paylaşırım.

Murat Kalt. tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhaba.
Bugün ford genel merkezden arandım.
Bana direksiyonumun ücretsiz olarak değiştirileceği söylendi. Benden çalışmak istediğim servis adı soruldu bende keleşlerin adını verdim ve yaklaşık yarım saat sonra keleşlerden arandım ve bana randevu vereceklerini direksiyonumun ücretsiz olarak değiştirileceği bilgisi verildi. Çok ama çok teşekkür ediyorum. Çabalarınız sonuç verdi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Murat Kalt. yazdı:

yakup bey tekrardan merhaba ,

bugun ford otosandan ( 444 3 673 ) dönüş yaptılar konu ile alakalı ,

çorum yetkili servisi evlüce otomotive konunun aktarıldığını ve direksiyon değişimi için servisin beni arayarak randevu vereceğini ilettiler.

ilginiz için tşk eder , konu ile ilgili bilgilendirmeleri paylaşırım.

1 dakika önce, Ömer Özel yazdı:

Arkadaşlar merhaba.
Bugün ford genel merkezden arandım.
Bana direksiyonumun ücretsiz olarak değiştirileceği söylendi. Benden çalışmak istediğim servis adı soruldu bende keleşlerin adını verdim ve yaklaşık yarım saat sonra keleşlerden arandım ve bana randevu vereceklerini direksiyonumun ücretsiz olarak değiştirileceği bilgisi verildi. Çok ama çok teşekkür ediyorum. Çabalarınız sonuç verdi

Arkadaşlar bu şekilde hepinize ulaşacaklar eğer telefonu vs sistemde olmayanlar varsa aranamazlar tabii, tekrar buraya yazarsanız ilgilenmeye çalışacağım :) 

Toplu şekilde; ''Rica ederim ben değil hepimiz birlikte yaptık ne demek efendim :)'' 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2014+ Focus MK3 MCA Soyulan Deri Direksiyon Simidi Çözümü İçin Bilgileriniz Bekleniyor [Sonuçlandı] olarak değiştirdi

Forumumuzun yöneticilerinden Yakup Bey'in uğraşları sonucu deforme olan direksiyon simidi değişimi için bugün Ford Otosan tarafından arandım. Bana en yakın yetkili servise yeni direksiyon simidi gönderilecek ve değişim gerçekleşecek. Konuyu açan, bana mail gönderen, direksiyonumun resimlerini Otosan'a göndererek bu sürecin olumlu sonuçlanmasına vesile olan değerli Yakup Çağatay Bey'e teşekkürlerimi bir borç bilirim. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2014+ Focus MK3 MCA Soyulan Deri Direksiyon Simidi Çözümü Için Bilgileriniz Bekleniyor [ Bitti ] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı
Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.