Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014+ Focus MK3 MCA Soyulan Deri Direksiyon Simidi Çözümü Için Bilgileriniz Bekleniyor [ Bitti ]

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

@Yakup Çağatay bey ilginize teşekkür ederim. bir kaç sorun var sanırım.
-aracım 2014 model, garantisi dolmuş diye düşünüyorum. bu şartlarda değiştirirler mi?
-aracı yaklaşık 1 ay önce aldım ve herhangi bir başvuruda bulunmadım servise, yani numaram kayıtlı değil serviste.
-kaldı ki soyulma yaklaşık 1 cm'lik bir soyulma. bunu kabul ederler mi?
-tüm bunlara rağmen kabul ederlerse diye telefon numaramı özelden göndereyim :)
keyifli forumlar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Görkem Çetin yazdı:

@Yakup Çağatay bey ilginize teşekkür ederim. bir kaç sorun var sanırım.
-aracım 2014 model, garantisi dolmuş diye düşünüyorum. bu şartlarda değiştirirler mi?
-aracı yaklaşık 1 ay önce aldım ve herhangi bir başvuruda bulunmadım servise, yani numaram kayıtlı değil serviste.
-kaldı ki soyulma yaklaşık 1 cm'lik bir soyulma. bunu kabul ederler mi?
-tüm bunlara rağmen kabul ederlerse diye telefon numaramı özelden göndereyim :)
keyifli forumlar...

Keşke karar veren olan biz olsak :) Siz yine de iletin, neticeyi siz bize iletirsiniz ben bilmiyorum ne düşündüler, ne yaptılar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Keşke karar veren olan biz olsak :) Siz yine de iletin, neticeyi siz bize iletirsiniz ben bilmiyorum ne düşündüler, ne yaptılar. 

Peki teşekkür ederim :)
Forumda yeniyim, haliyle pm hakkım henüz oluşmamış. O yüzden burdan gönderiyorum telefon numaramı .....

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
Numarayı aldım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

@Mustafa D.  @İbrahim Halil DOĞAN @Görkem Çetin sizlere de ulaşıldı mı acaba? 

Merhabalar,

@Yakup Çağatay otosandan aradılar hangi servise gideceğimi sordular. Daha sonra ilgili servis arayıp randevu verdi. Başta siz olmak üzere emeği geçen herkese teşekküe ederim. Salı günü değiştirecem inşallah. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buradaki konuyu görmeden bir soru sormuştum direksiyon simidi hakkında görüyorum ki birçok kişi aynı dertten muzdarip. Ben bu arabayı almak istiyorum ve kafamdaki tek soru işareti buydu acaba soyulması km yüksekliğinden mi km falan mı düşmüş acaba diye.Ama ikna oldu kronik bir sıkıntı oluşuna. Alacağım araba 2015 ben soyulmuş halde alsam ve servise gitsem bana daha büyük sıkıntı çıkarırlar mı sizce.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7/11/2017 - 00:21 tarihinde, Bayram Kaya yazdı:

Buradaki konuyu görmeden bir soru sormuştum direksiyon simidi hakkında görüyorum ki birçok kişi aynı dertten muzdarip. Ben bu arabayı almak istiyorum ve kafamdaki tek soru işareti buydu acaba soyulması km yüksekliğinden mi km falan mı düşmüş acaba diye.Ama ikna oldu kronik bir sıkıntı oluşuna. Alacağım araba 2015 ben soyulmuş halde alsam ve servise gitsem bana daha büyük sıkıntı çıkarırlar mı sizce.

Daha önce yazdığınız başlık (konunuz diğer konuyla birleştirildi) ve burada gördüğünüz mesajlardan ibaret şu an bilgimiz. Daha fazlası yorum olacaktır bu da sizi ne kadar aydınlatır? Güncel bilgi için yetkili servisinize danışmanızı öneririm.

Ayrıca servis gidince oluşacak sıkıntı ve daha büyük sıkıntı nedir anlamadım. Bir arabanın km'sini anlamak için direksiyon simidine bakmak bana pek mantıklı gelmedi bunlar basit sıvılarla bile eriyen şeyler :) Bunu 200-300 liraya sıfırlarım ama diğer yerler? 

--30 dakika sonra eklendi--

Konuya bilgi olması adına ekliyorum, çok düzensiz bir hata oluşumu mevcut. En geç Eylül 2015 çıkmış bizden.

tüm.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, okan ali yazdı:

Direksiyonun sertligi ve eskiye gore kalite farki nasildir ?

Ben bayide baktım, malum yeni model araçlarda bunlar var. Benim düşüncem bizim direksiyonlara göre daha kalitesiz ve sentetik hissettirdiği yönünde. Bizim direksiyonlara göre biraz daha yumuşak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Semih O. yazdı:

Ben bayide baktım, malum yeni model araçlarda bunlar var. Benim düşüncem bizim direksiyonlara göre daha kalitesiz ve sentetik hissettirdiği yönünde. Bizim direksiyonlara göre biraz daha yumuşak.

Resimden tahmin, ettiğim gibi yorumunda doğru. sentetik hissetirmesi bence ''parçalanmasın '' diye kalitesiz hissetirmeside sentetetik olmasından..

valla değişemezsek direksiyonu ben ince bı kılıf bakmaya başlıyacam. kötü olmasın temiz kalsın diye..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 dakika önce, okan ali yazdı:

Resimden tahmin, ettiğim gibi yorumunda doğru. sentetik hissetirmesi bence ''parçalanmasın '' diye kalitesiz hissetirmeside sentetetik olmasından..

valla değişemezsek direksiyonu ben ince bı kılıf bakmaya başlıyacam. kötü olmasın temiz kalsın diye..

Bu fotoğraf ne anlatıyor peki :)  Deri neyse o, eskisi gerçekse bu da gerçektir, o sentetikse bu da öyle. Dışındaki boya veya kaplama neyse işte o değişmişse değişmiştir ancak.

j8E469.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

An itibari ile direksiyon simidi değişimi yapıldı yeni olmasından dolayı güzel bir his oluşturuyor. Öncekine göre daha yumuşak. 

Tekrardan emeği geçen başta @Yakup Çağatay olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkkür ederim. 

IMG_2930.JPG

IMG_2931.JPG

IMG_2932.JPG

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2014+ Focus MK3 MCA Soyulan Deri Direksiyon Simidi Çözümü Için Bilgileriniz Bekleniyor [ Bitti ] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı
Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.