Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014+ Focus MK3 MCA Soyulan Deri Direksiyon Simidi Çözümü Için Bilgileriniz Bekleniyor [ Bitti ]

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

29 dakika önce, Semih O. yazdı:

Şimdi benim merak ettiğim şey şu, bu sorun model yılı spesifik mi, yoksa soeun bu model yılında üreilenlerden sadece bir kaçında mı var? 1 ay sonra benim başıma gelse ne yapmak lazım?

+1

Valla lafı ağzımdan aldın. Konu açıldığından beri hiç bakmasam 2 günde bir aklıma geliyor kontrol ediyorum direksiyonu

Erol Süzer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Erol Süzer yazdı:

+1

Valla lafı ağzımdan aldın. Konu açıldığından beri hiç bakmasam 2 günde bir aklıma geliyor kontrol ediyorum direksiyonu

Hahah bende ayni durumdayim ne yalan söyliyeyim..

Benim direksiyondada hafif parlama var bide 1-2  ufak tirnak izi var..

Sartlarda uygun mca kasa 15 model 33 binde.. suan bariz bisi yok ama bizdeki sans garanti bitince cikar ortaya :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

43 dakika önce, Semih O. yazdı:

Şimdi benim merak ettiğim şey şu, bu sorun model yılı spesifik mi, yoksa soeun bu model yılında üreilenlerden sadece bir kaçında mı var? 1 ay sonra benim başıma gelse ne yapmak lazım?

Model yılı değildir. abi malum bizimki ayrı onların anlaşmaları tedariği vs ayrı. Bence belli yere kadar hepsi daha az kaliteye sahip ürünlere sahip bunların arasında sorun çıkartan var veya yok. Belli bir günden sonra tedarik edilenlerde ise böyle kolay aşınma yok.

En güzeli her değiştirmeye giden ustasına samimi şekilde sorarsa ortak bir cevap çıkar belki :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Model yılı değildir. abi malum bizimki ayrı onların anlaşmaları tedariği vs ayrı. Bence belli yere kadar hepsi daha az kaliteye sahip ürünlere sahip bunların arasında sorun çıkartan var veya yok. Belli bir günden sonra tedarik edilenlerde ise böyle kolay aşınma yok.

En güzeli her değiştirmeye giden ustasına samimi şekilde sorarsa ortak bir cevap çıkar belki :) 

Ya burada direksiyonun malzemesinin sonradan değişmiş olması da kafa karıştırıcı. Bir taraftan da sinir bozucu bir durum. Diyelim ki ben az kullanıyorum, daha nazik kullanıyorum. Derken hop garanti bitti, direksiyon soyuldu. Ondan sonra çilenin biri bin para. Bence buna ilişkin bir açıklama almak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Semih O. yazdı:

Ya burada direksiyonun malzemesinin sonradan değişmiş olması da kafa karıştırıcı. Bir taraftan da sinir bozucu bir durum. Diyelim ki ben az kullanıyorum, daha nazik kullanıyorum. Derken hop garanti bitti, direksiyon soyuldu. Ondan sonra çilenin biri bin para. Bence buna ilişkin bir açıklama almak lazım.

Belki de hep farklı yerlerden tedarik ediliyordu kimisi iyi değildi :D Yorumdan öte bilgi lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

En azından deneyebiliriz tabii :) Önce @Kaan Yagizer abiyi mi darlasak :P 

Kaan abiden daha super hero biri yok ki zaten :) benden önce davrandın, ne gadan da harika olur! 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaan abiden daha super hero biri yok ki zaten [emoji4] benden önce davrandın, ne gadan da harika olur! 

Makyajsızda da varken ders almadan gene sorunlu malzemeden üretilen direksiyonu mu kullanmışlar yani. Her kasa değişiminde 1 parti direksiyonda sorun çıkıyorsa şayet o direksiyonun seri numarasından hangi üreticiden tedarik edildiğinin bilgileri ile önlemdemi alamamış ford amca. Bana ilginç geldi. Sorunlu direksiyonlar hep aynı üreticiden geliyorsa o üreticiden malzeme almazsın olur biter. Ha stok sorunu yaşıyorsan ve mecbur kalıyorsan garantisi bitse dahi değişime onay vermeli benim düşünceme göre. Ha farklı üreticcilerden sorunlu mal çıkıyorsa yapacak bişey yok. Defolu ürün diye müşteri memnuniyeti için garanti olmasa da değiştirmek zorundasın bence. Ben çok kaliteli malzemelerle bakarım 3 yıl sıkıntı çıkmaz ama x kişi aynı direksiyonu 1 yıl sonra aşındırıp zarar verir. Şimdi suçlu benmiyim iyi baktım 3 yıl defolu ürünü kullandım diye? Aman yaa boşverin bunlar böyle değil mi zaten [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2014+ Focus MK3 MCA Soyulan Deri Direksiyon Simidi Çözümü Için Bilgileriniz Bekleniyor [ Bitti ] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı
Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.