Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Farklı Bijon Aralıklı Jant Takmak

Önerilen Mesajlar

Herkeze hayirli aksamlar abilerim kardeslerim,burdaki deneyimler sanayideki ustalarin deneyimlerinden bile daha iyi oldugu icin size bir sorum olucak Bugun tereddutte kaldim,aracima jant bakiyorum begendigim 2 tane jant oldu,ama benim hosuma giden  jantlarin bijon araligi 5*112 vw icinmis,bizim focuslar 5*108 yanliz Jant dukkan sahibi abiler benim arabaya olabilecegini onlarin flans dedikleri bi parcayla yapabileceklerini soylediler ve hicte bi sikinti yaratmazmis,cok tereddutte kaldim boyle bsy yaptiran varmi forumda daha once ileride yolda allah gostermesin suratli giderken bi sıkınti cikarirmi,iyi veya kotu yorumlarinizi bekliyorum simdiden tesekkur ederim.

IMG_3152.PNG

IMG_2457.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Farklı Bijon Aralıklı Jant Takmak olarak değiştirdi
7 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Malzeme kaliteli ve uygun olursa çok da sorun olacağını sanmıyorum.

Ayrıca:

https://www.focusclubtr.com/search/?&q=flanş&sortby=relevancy

Anladim yakup bey sagolun,linkede baktim bir arkadas yapmis tesekkur ederim,ozaman kaliteli duzgun flans bulmam lazim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 dakika önce, Gökhan Bütün yazdı:

Anladim yakup bey sagolun,linkede baktim bir arkadas yapmis tesekkur ederim,ozaman kaliteli duzgun flans bulmam lazim.

Rica ederim, şöyle başlığımız da vardı: https://www.focusclubtr.com/topic/12760-spacer-yaptırmak/?do=findComment&comment=378443

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Programci kardesim sana bir soru:

Linux temelli bir distroda mono ile .net bir program calistirip performans ve stabilite bekler misin? Bu sorunun cevabi farkli bijon aralikli jant kullanmanin kafanda yarattigi kararsizligin cevabini iceriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Ne gerek var böyle maceralı işlere...

Cok Haklisin cem abicim ama napalim turkiyedeki en guzel jantlarda hep 5*112 insani celiyo,oem harici nekadar sadece duz jant varsa hepsi 5*108??

2 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Programci kardesim sana bir soru:

Linux temelli bir distroda mono ile .net bir program calistirip performans ve stabilite bekler misin? Bu sorunun cevabi farkli bijon aralikli jant kullanmanin kafanda yarattigi kararsizligin cevabini iceriyor.

Nokta atisi diye buna derim????

Gökhan Bütün tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.