Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankara'da Semt/Mahalle Tavsiyesi

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

16 dakika önce, Alper.B yazdı:

çiğdem diyorum tam istediğiniz gibi..site içerisinde park sıkıntısı yok arada da kalıyor..dikmen'deyim bende bekleriz ;) 

bilkentle 5 dk fark ediyor. anlamlı değil.

--4 dakika sonra eklendi--
40 dakika önce, Hakan Sunguroğlu yazdı:

Aklıma  haybiyeden ödenen emlakçı komisyonları ve geri alınamayan depozitolar geldi bu konuyu düşününce. Zor iştir ankarada emlakçıdan olmayan ev bulmak.

Otopark ise heryerde sorun. Kapı çarptırma ise kronik, heleki sıkışık otoparklarda kapılarınıza gömmeyen yok.

bilkentte keyfim yerinde de işte hacettepeye uzak, yakın ve mantıklı bi yerde bulabilmiş değilim şuana kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Aradigin semt bence Anittepe. Arka guzergahlardan hacettepe ve bilkent cok pratik. Ayrica bircok sitenin kapali otoparki mevcut. Anlasilan agabey olarak senin kardese kol kanat germe zamanin gelmis. Hadi hayirli olsun bakalim.

Anıttepe çok temiz de site varmı oralarda bilmiyodum. İlanda yok o şekilde ev ama bi dolaşayım bakalım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Anıttepe çok temiz de site varmı oralarda bilmiyodum. İlanda yok o şekilde ev ama bi dolaşayım bakalım. 

Şimdi temiz kısmı zaten yeni ev istediğin için çok riskli. Adam zamanında bataklıkta bir arsa almış çukurambardan şimdi binanın yarısı onunken gelen müşsterisini neyim ne kadar umursar belirli olmaz. Temiz istiyorsanız Bilkent en temizi, diğerleri hep kumar ki bence sen de kardeşin de sadece bu sebepten bile taşınmasanız olur açıkçası.

Sen adaptif hız sabitleyicili bir polo bak ona Bekir abinin eski polo gibin, bu işe bitsin :kıhkıh: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

59 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

Şimdi temiz kısmı zaten yeni ev istediğin için çok riskli. Adam zamanında bataklıkta bir arsa almış çukurambardan şimdi binanın yarısı onunken gelen müşsterisini neyim ne kadar umursar belirli olmaz. Temiz istiyorsanız Bilkent en temizi, diğerleri hep kumar ki bence sen de kardeşin de sadece bu sebepten bile taşınmasanız olur açıkçası.

Sen adaptif hız sabitleyicili bir polo bak ona Bekir abinin eski polo gibin, bu işe bitsin :kıhkıh: 

belli de olmaz yani bakmak lazım.

Bekir abinin BMWye sulanıyoruz biz :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Var var epey var site.

abi daha spesifik tarif var mı? hiç bilmiyorum sayılır oraları deli dana gibi dolaşmıyım.

--1 dakika sonra eklendi--
2 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

ahahaha, çok eskidi valla o da ÖTV zammı sebebiyle biraz daha bekleyebilir :D 

bi çay kahve buluşması yapalım ikna ederiz :D

şaka bi tarafa @Bekir B. abi satsa bile pahalı gelir sanırım o, aynı kasanın ilk yıllarına bakıcaz sanırım.

kışa doğru alacaktı ama annem puntoyu hiç götürmesin diyince 2 aya düştü o yüzden bütçe çok sınırlı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

2 side ekli favoride zaten ama net değil, kkk nedeniyle sanırım street view yok oralarda :)

şimdi baktım çiğdem cevizlidere 100.yıl filan 6-7 dk fark ediyor bilkentle. anlamlı değil yani anıttepe beştepe söğütözü cumartesi bi dolaşayım diyorum. başka tavsiye varsa açığım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Benim kuzenimde anittepe g.kurmayin hemen arkasindaki eski askeri lojmanlarda oturuyor. Adam ulasimi cok rahat oldugu icin 15 yildir neredeyse birakamadi orayi... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.