Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankara'da Semt/Mahalle Tavsiyesi

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

10 senedir Ankaradayım ama hiç bilmiyorum :D 

Hacettepe hastanesine mümkün olduğunca yakın, aynı zamanda bilkentten aşırı uzak olmayan. tercihen site içi olabilecek, iki arabayla otopark sıkıntısı çekmeyeceğimiz bir düzgün bir muhitte içi nispeten yeni olan eve çıkmayı düşünüyorum. Ama aklıma gelen pek bir yer yok, tavsiyeleri bekliyorum, nereleri önerirsiniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

41 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Ben Bahçelievleri bilirim, ama park sorunu çoktur :)

Şaka bir yana Balgat civarları olmaz mı?

sabit 2 arabalık otoparkım olmadıktan sonra bahçeliye mümkün değil gitmem :D

balgat civarları olabilir.

39 dakika önce, Hakan Sunguroğlu yazdı:

Cevizlidere cad öneriyorum, evler iyi bazılarında kapalı otopark olabiliyor,bilkent hacettepe sıhhiye ortası, yüzüncü yıl olabilir yine..

28 dakika önce, Emrehan M. DURMUŞ yazdı:

Yüzüncü Yıl, Çiğdem Mah., Cevizlidere ve Söğütözü güzeldir talepleriniz için.

2 saattir filan bakıyorum ilanlara cevizlidere filan evet olabilecek noktalar ama google mapse göre bilkentten çokta farklı değil. yani 5 dk oynuyor. yazmadım tabi ama hali hazırda bilkentte oturuyorum taşındığıma değecek bir yer olması lazım. sabah bilkent-hacettepe sorun değil de dönüş sıkıntılıydı o yüzden yarın akşamüstü bakayım buralara kaç dakika gösterecek.

6 dakika önce, Erhan Erten yazdı:

Dediğine en güzel yer kolej ve maltepe ama park sıkıntı ve yeni bina zor.

evet abi ama oralarda hiç göremedim otopark sıkıntısı olmayan yer. bide 2 arabalık yer lazım ciddi sıkıntı.

3 dakika önce, Emrehan M. DURMUŞ yazdı:

Baktım da ben halen Ankara'da yaşıyorum gibi hissediyorum. 34 yıl az değil.

bende gitmesemde görmesemde uşaklıyım :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aklıma  haybiyeden ödenen emlakçı komisyonları ve geri alınamayan depozitolar geldi bu konuyu düşününce. Zor iştir ankarada emlakçıdan olmayan ev bulmak.

Otopark ise heryerde sorun. Kapı çarptırma ise kronik, heleki sıkışık otoparklarda kapılarınıza gömmeyen yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.