Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Depo Ağız Kapağı Nasıl Açılır?

Mehmet Çallı

Soru

Arkadaşlar geçen gün würth enjektör temizleyici aldım.Ama bir türlü depoya koyamadık pompacıyla.Deponun ağız kısmındaki kapak pompayı sokunca açılıyor ama katkının borusunu sokmaya kalkınca açılmıyor.Katkıyı zebil ettik doldurmaya çalışırken.Deponun kilit mekanizmasının nasıl çalıştığını anlamadım.Aranızda katkı yararlı,zararlı gibi yorumlar yapanlar olacaktır.Ama benim sorunum bunu depoya nasıl dolduracağız?

Cevap vereceklere şimdiden teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

üç tane tırnak var, pompacı parmaklarıyla tırnakları ittirdi, sonra şişenin ucundan çıkan sivri huni gibi şeyi içine soktu, aliminyum kapağı açtı şişey, huni gibi şeye tutup hiç yere dökmeden halletti, son servise gittiğimde başka biri koymaya çalışırken tırnağı kırmış ve pompadan dolum yapamamışlar hiç bir şekilde, geçen sene 280 lira istemişlerdi  kapak sistemini değiştirmeye, serviste 2 saate yakın uğraştılar (erzurum) sökemediler ne yaptılar bilmiyorum sonra

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.