Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bakıma Gelirsen İyi Arıza Olursa Yandın

Haluk Günal

Önerilen Mesajlar

31 dakika önce, Burak Şenoğlu yazdı:

Yaptırdığınız hizmet garantili oluyor.

O da her zaman değil.

Ford yetkili servisi benim arabanın soğutma suyu haznesini bakım esnasında delmiş. (Böyle diyorum çünkü aracı servise götürdüğümde ne damlatma ne su eksiltme kesinlikle bir sıkıntı yoktu) bakıma girdi çıktı aracı teslim aldım otobandayım bir baktım hararet uyarısı veriyor araç hemen durdum. araçta su yok, su koyuyorum biraz gidiyorum yine su yok. Soğutma suyu haznesi delinmiş aracın koyduğum su akıp gidiyor.Servise döndüm, kabul etmediler. Biz size sağlam teslim ettik dediler. Ne dediysem dinletemedim, lanet olsun dedim aldım yeni su haznesini değiştirttim. Benim için de yetkili servis olayı orada bitti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Aydın Baran yazdı:

O da her zaman değil.

Ford yetkili servisi benim arabanın soğutma suyu haznesini bakım esnasında delmiş. (Böyle diyorum çünkü aracı servise götürdüğümde ne damlatma ne su eksiltme kesinlikle bir sıkıntı yoktu) bakıma girdi çıktı aracı teslim aldım otobandayım bir baktım hararet uyarısı veriyor araç hemen durdum. araçta su yok, su koyuyorum biraz gidiyorum yine su yok. Soğutma suyu haznesi delinmiş aracın koyduğum su akıp gidiyor.Servise döndüm, kabul etmediler. Biz size sağlam teslim ettik dediler. Ne dediysem dinletemedim, lanet olsun dedim aldım yeni su haznesini değiştirttim. Benim için de yetkili servis olayı orada bitti.

Sen bize söylemezsen böyle kalırsın işte :D 

Batının iyi yanlarını almıyorsun hiç. :smiley2k:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O da her zaman değil.

İstisnalar her zaman vardır. :) Geçmiş olsun araca zarar vermemişiniz en azından..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Sen bize söylemezsen böyle kalırsın işte :D 

Batının iyi yanlarını almıyorsun hiç. :smiley2k:

Söylesem mühendislik çözümü üretirdin sen :kıhkıh: var ya adam böyle bantı alıyor akan suya şap diye yapıştırıyor, işte öyle :pist:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Aydın Baran yazdı:

Söylesem mühendislik çözümü üretirdin sen :kıhkıh: var ya adam böyle bantı alıyor akan suya şap diye yapıştırıyor, işte öyle :pist:

Değişirdik canım, garantisi biziz abi bana gel demedim mi :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.