Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ford Keyless Entry Remote 5-Button Upgrade

Olcay Sert

Soru

şu anda güncel kullanamakta olduğunuz çoğu araçta 3 butonlu olan versiyonları var.

eski.jpg

benim geçmek istediğim anahtar ise şu versiyon

yeni.jpg

ebaydeki satıcılar eğer start button varsa aracınızda sadece key programing ile bu anahtarıda kullanabilirsiniz dediler. 

uzaktan çalıştırmada aktif hale geliyormuş. ve özellikle aradığım uzaktan korna çalması da aktif oluyormuş.

geçen avm otoparkında 20dk aracımı aradım :/

ama satıcı oldukları için ve pek bi kaynak bulamadığım için emin olamadım.

bulduklarımda oem olmayanlar için obd2 portuna remote start takmak lazım dediler.

kendi aracımda.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

hadi bakalım acaba yapacak bir iş dahamı çıkıyor :)

yalnız ilk linkteki uyumlu araçlar hep genelde 2.0 motor hacimliler birde bu araçlarda ecu bizim araçlardan farklı bilginiz olsun ...

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5/20/2017 - 15:41 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

İlaç Eski focus ilacı - oem kumanda ile

F3'te yeni kumanda şart evet.

fortin ile konuştum 2012 push to start için "siz takamazsınız programlayı dealer yapcak" dedi. Israr ettim ben takarım dedim extra cihaz lazımmış ilk programlama için. bu arada eğer push-to-start yok ise montaj çok kolay 10-15dk videosu var ve maliyet Türkiye için ups ile 2günde 260 USD

şu firmalar ile konuşmadım henüz bakalım

1. Viper 5204
  2. Compustar prime G9 yada PRO T11

Türkiyede bunları LEDRON yapıyor ama ben güvenmiyorum açıkçası PKE Sistemi takıyorlar gibi. anahtarları aynı çünkü. 2000 lira demişlerdi aradığımda ayırdığım bütçe o kadar değil nedir diye merak eden var buyrun izlesin

--2 dakika sonra eklendi--

ebay satıcılarına aracım EU olur diye tekrardan sordum birisi göndü.

Olur hemide mis gibi olur ama FCC uygunsa. e böyle deyince elimdeki anahtar farklı diyorum cevap gelmiyor. dealer bilirde dealer bilir diyor. 

Clipboard01.jpg

--16 dakika sonra eklendi--

Diğeride yazmış mail trafiği arasında anca sıra geldi :) aynı kelamları sarf etmişler

Clipboard01.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.