Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Style Paket Kugaya Neler Eklenebilir ?

Yağızcan Kara

Önerilen Mesajlar

Değerli arkadaşlar , 2017 Ford Kuga Style paket sipariş verdim aracımı bekliyorum.Style paket mekanik açısından her ne kadar dolu ve yeterli bir araç olsa da haliyle iç ve dış donanımda  eksiklikleri mevcut.Ben birtakım ekstralar satın almayı düşünüyorum.

1) Tavan rayları 

2) Ön park sensörü 

3)Multimedya sistemi 

4) Subwoofer 

Sizlerin de bunlara ek başkaca önerileriniz var mıdır?

Yağızcan Kara tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu liste başlangıç için yeterli bence. Ben de subwoofer eklemeyi düşündüm ama şimdi gelsin de bir sesini duyalım diyorum :) Yorumlarda ses sistemi kalitesi için kötü değil, ama çok da iyi değil şeklinde gördüm/duydum hep.

İlave olarak ben bir kaç ampulu değiştireceğim (sinyal, plaka vs), içerdeki sigara paketini iptal edeceğim. Siyah trimlerle ilgili de ufak bir çalışmam olacak, bakalım ne kadar etkili olur :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Bunlar bence kafii ama subwoofer yerine hoparlör değişikliği daha iyi olur :) 

Mantıklı bir seçenek, zaman içinde yapan olursa tecrübelerini bizlerle paylaşsın ? 

--1 dakika sonra eklendi--
2 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Bu liste başlangıç için yeterli bence. Ben de subwoofer eklemeyi düşündüm ama şimdi gelsin de bir sesini duyalım diyorum :) Yorumlarda ses sistemi kalitesi için kötü değil, ama çok da iyi değil şeklinde gördüm/duydum hep.

İlave olarak ben bir kaç ampulu değiştireceğim (sinyal, plaka vs), içerdeki sigara paketini iptal edeceğim. Siyah trimlerle ilgili de ufak bir çalışmam olacak, bakalım ne kadar etkili olur :) 

Eminim ki çok daha şık bir araç haline gelir.Multimedya sistemi düşünüyor musunuz? Yoksa mevcut sistem yeterli midir sizin için?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bunlar bence kafii ama subwoofer yerine hoparlör değişikliği daha iyi olur :) 

Aslında detay ses için hoparlör, bass için subwoofer, yani ikisi de lazım ama abartmamak da lazım :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ön park sensörü, hatta 4 taraflı sensör hayat kurtarır. Bir araçta olmazsa olmaz donanımlarımdan biridir. Bana kalırsa ön park sensörü kesinlikle eklenmeli.

Cenk Demirel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yağızcan Kara yazdı:

Mantıklı bir seçenek, zaman içinde yapan olursa tecrübelerini bizlerle paylaşsın ? 

Bunun için focus veya c-max ile değişiklik yapan arkadaşların yorumlarına bakabilirsiniz. Aracın bu özellikleri aynı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yağızcan Kara yazdı:

Eminim ki çok daha şık bir araç haline gelir.Multimedya sistemi düşünüyor musunuz? Yoksa mevcut sistem yeterli midir sizin için?

Titanyum alıyorum, multimedyayı değiştirmem. Orjinal naviyi aktif etmek lazım yalnız, onun da çalışmaları devam ediyor arka planda :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Titanyum alıyorum, multimedyayı değiştirmem. Orjinal naviyi aktif etmek lazım yalnız, onun da çalışmaları devam ediyor arka planda :D 

Titanyum için söyleyecek pek bir şey yok gayet dolu dolu maşallah ?

--0 dakika sonra eklendi--
18 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bunun için focus veya c-max ile değişiklik yapan arkadaşların yorumlarına bakabilirsiniz. Aracın bu özellikleri aynı.

Teşekkür ederim Yakup bey 

--1 dakika sonra eklendi--
19 dakika önce, Cenk Demirel yazdı:

Ön park sensörü, hatta 4 taraflı sensör hayat kurtarır. Bir araçta olmazsa olmaz donanımlarımdan biridir. Bana kalırsa ön park sensörü kesinlikle eklenmeli.

Böylesine iri bir arabada ön park sensorü bence de  gerekli 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18.05.2017 - 15:09 tarihinde, Murat Kavuk yazdı:

Sync3 donanımında Navigasyon üzerinde yüklü olarak geliyor diye biliyorum. Aktif etmek için ayrı bir işlem yapmak gerecek mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Mustafa Kılıç yazdı:

Sync3 donanımında Navigasyon üzerinde yüklü olarak geliyor diye biliyorum. Aktif etmek için ayrı bir işlem yapmak gerecek mi?

Sync 3 içinde navigasyon gelmiyor, arabasından arabasına yani donanımdan donanıma değişiyor :) Kuga'da misal hiç sunmuyor Türkiye Ford.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Mustafa Kılıç yazdı:

Yakup da belirtmiş. Maalesef, Avrupada %80 navili satılırken, Türkiyede otosan bize gerek görmedi. Boşa para harcamayalım diye düşünmüşler. Apple carplay ve android auto desteği olduğu için, telefonun navigasyonunu araçta kullanabiliyorsunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18.05.2017 - 15:09 tarihinde, Murat Kavuk yazdı:

senin kuga ne zaman geliyor bir de renk olarak tercih nedir?

--3 dakika sonra eklendi--
18.05.2017 - 14:39 tarihinde, Yağızcan Kara yazdı:

Değerli arkadaşlar , 2017 Ford Kuga Style paket sipariş verdim aracımı bekliyorum.Style paket mekanik açısından her ne kadar dolu ve yeterli bir araç olsa da haliyle iç ve dış donanımda  eksiklikleri mevcut.Ben birtakım ekstralar satın almayı düşünüyorum.

1) Tavan rayları 

3)Multimedya sistemi 

Sizlerin de bunlara ek başkaca önerileriniz var mıdır?

bende sırasıyla

1-cam fimi

2-tavan raylarını

3-arka kamera ve multimedya

4-belki şimdi aklıma gelmiyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.