Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga 1.5 Tdci Kullanıcı Tüketim Değerleri

Mehmet Şafak

Önerilen Mesajlar

• 3 ay sonra...
26.02.2019 - 21:46 tarihinde, Turhan Onat yazdı:

Seviyorum desem yeridir  ?

Sevilmeyecek gibi değil ki. Yüksek süratteki rüzgar ve yol sesi haricinde kullanımı ve direksiyon tepkileri çok zevkli, keyifli bir araç. Çok km yapılmıyorsa seve seve binilmesi gereken bir araç bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

2017 model 1.5 dizel otomatik ST Line Kuga var ikinci araç olarak. Şu an 47bin civarında. 2 kere git gel toplam 6000km olan uzun yolculuk yaptım. Onun haricinde sürekli İstanbulda şehiriçi trafikte kullandım. Aldığımdan beri hiç sıfırlamadım yakıt ortalamasını ve şu an 7.1 gösteriyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 saat önce, Osman Türkol yazdı:

100 km de ne kadar lpg harcıyor ani

Yeni hesaplama yaptım. 90-130 km arası 38 krş çıktı.   Toplam 501 km yol yaptım 165 tl lpg ( 52 lt ) , 28 tl benzin ( 4 lt ) aldım. Motor daha sessiz çalışmaya başladı. Aracın ivmelenmesi ve çekişi ile ilgili sıkıntı yok. Prins vsi2 di  karma sistem. Tek sorun elime tutuşturdukları benzin doldurma aparatı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Turhan Onat yazdı:

Yeni hesaplama yaptım. 90-130 km arası 38 krş çıktı.   Toplam 501 km yol yaptım 165 tl lpg ( 52 lt ) , 28 tl benzin ( 4 lt ) aldım. Motor daha sessiz çalışmaya başladı. Aracın ivmelenmesi ve çekişi ile ilgili sıkıntı yok. Prins vsi2 di  karma sistem. Tek sorun elime tutuşturdukları benzin doldurma aparatı.

O aparat nasıl bir şey?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Tuğra Yanık yazdı:

O aparat nasıl bir şey?

Lpg dolum ağzı için vidalı bir parça

--4 dakika sonra eklendi--

Senin yakıtta 10 numara tasarruf olmuş @Turhan Onatabi dizelden az masraf oluyor bende mi benzin lpg ye geçsem acaba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Osman Türkol yazdı:

Lpg dolum ağzı için vidalı bir parça

--4 dakika sonra eklendi--

Senin yakıtta 10 numara tasarruf olmuş @Turhan Onatabi dizelden az masraf oluyor bende mi benzin lpg ye geçsem acaba

Aman diyeyim.  Sistemden çok memnunum ama orjinal orjinaldir. Bak aracının keyfine  ?

--2 dakika sonra eklendi--
13.07.2019 - 14:35 tarihinde, Tuğra Yanık yazdı:

O aparat nasıl bir şey?

https://www.lpgmarketim.com/urun/atiker-dolum-noktasi

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 yıl sonra...

2019 titanyum kasa 1.5 dizel 102binde 7.5-8 leri görüyorum karışık bir türlü düşüremedim filitrelerini filanda değiştirdim, çok hızlı ve devirli kullandığımda söylenemez, millet 5.5-6 lt leri nasıl görüyor bunun yolu nedir arkadaşlar 🙂

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

47 dakika önce, Nedim Bozkurt yazdı:

2019 titanyum kasa 1.5 dizel 102binde 7.5-8 leri görüyorum karışık bir türlü düşüremedim filitrelerini filanda değiştirdim, çok hızlı ve devirli kullandığımda söylenemez, millet 5.5-6 lt leri nasıl görüyor bunun yolu nedir arkadaşlar 🙂

focusla bile şehir içi 5.5-6 ları yakalayamazken kuga ile bu değer imkansız, ikame olark 3 ay kadar kuga 2017 1.5 dizel otomatik kullandım 7.5 altını görmedim hiç.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.