Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ön Cam Çatlağı

Haydar Kaya

Soru

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Tamir mümkünse tamir yaptırın. Çizdirme yapınca çatlak duracak.

Tamir işleminde de duruyor çatlak ikisinde de temel olan çatlağı yurumemesi ama çizdirme çatlak çevresine yuvarlak olarak cami catlatiyorlar bir nevi , görsel olarak tamir daha iyi ama tamirde olsa yürüme ihtimali çatlağın.
Tamir 100 lira çizdirme 10 lira
İkisi arasında kaldığın nokta şu
1) Çatlak duracak ama daha az gözükecek ve pahalı ayrıca hava şartları kasılma vb durumlarda yürüme ihtimali var (camcı garanti verse bile )
2) Ucuz ve çatlak 3 cm çapında çevreye alınacak yani biraz daha çatlak büyük olacak (kesinlikle ilerlemez diyenler de var ustalık kötü olursa ilerler diyende )
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kaskonuz tamir masrafını hasarsızlık bozmadan karşılar. Karşılamıyorsa önce kaskoyu değiştirin :) Sonra kaskodan tamir ettrin. Tamirden sonra çatlak ilerlemez (zati küçücük bir makine lekesi kalır). Olur da ilerlerse, kasko mecbur camı değişterecek aynı şekilde ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

3 hafta önce Bodrum dönüşü kamyondan taş geldi, ertesi gün camda çatlağı gördüm. Geçen cumartesi çok işim vardı aracı 300-350 km. kullandım bir günde, gün sonunda çatlak 15-20 cm. yürümüştü. İnanamadım, opel'in cam da mı birşey var yoksa genel olarak camların kalitesinimi düşürdüler bilmiyorum.

Bu hafta kaskoya verdim aracı camı değiştirsinler diye.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.