Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün filmi

Tevfik

Önerilen Mesajlar

jupiter yükseliyor filmindede çok görsel efekt falan çok hızlı hareketler falan The Wachowskis kardeşlerin elinden çıkma yine insanlığın oluşumu falan biz nerdeyiz kim getirdi şudur budur enerjimizi kullanıyorlar muhabbeti var ama hiç sevmedim filmi birdaha da sinemaya gitmedim en son gittiğim film olarak kaldı şu ana kadar...ama yinede bilimkurgu adına seyredilebilir...mila kunis denen yerden bitme sıradan bir kızın neresine ölüp bitiyorlar hiç anlamam...erkekte channing tatum her filmde olmasa olmaz bu filmde ise şebek gibi yani...garip olmuş ha fanatikler seyredilebilir ama..Matrixle çıtayı aşıp bulut atlası ve sonrasında hep çöküş yaşadı bu yönetmen kardeşler sonunda biri erkeklikten feragat edip kadın oldu yırttı.... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Dün akşam seyredip oldukça etkilendiğim film. YOUTH  Bana göre bir başyapıt. Baş rolde Michael Caine olduğunu söylemem yeter.                                                                                                                                                                                                                       http://www.imdb.com/title/tt3312830/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Dün izledim, çok etkileyici. İnsanların geçmiş ve geleceğini görebilme yeteneğiniz olsa ne yapardınız ? Ağır bir yük olurdu, her insan bu yükü kaldıramazdı herhalde. Zaten Antony Hopkins'e bu tür roller çok yakışıyor. İzlemeye değer.

solace-1442414798.jpg

Hakan Saraylı tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.