Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün filmi

Tevfik

Önerilen Mesajlar

ya bu M.I: Ghost Protocol'ün DVD'si hala çıkmadı, uyuz etti beni.. ondan sonra çıkan filmlerin bile çıktı, bunun yok...

The Grey'de anladığım kadarıyla Liam Neeson klasik Liam Neeson.. bir yenilik yok ama Liam amca yine iyi..

Sharlock Holmes'e diyecek yok.... Tek kelimeyle harika.. ilk film kadar derli toplu olmasa da yine de 10 üzerinden 9u hakediyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Act of Valor (2012)

Kaçırılan bir CIA ajanının peşindeki bir operasyonun sonunda keşfedilen dünyamız için büyük bir tehlikenin varlığı Navy SEAL'in iyi yetiştirilmiş, yetenekli takımını acilen yürekleri yerinden oynatan, tehlikelerle dolu ve sonucu tüm dünyanın can güvenliğini etkileyecek gizli bir operasyon yapmaya zorunlu kılar. Act of Valor baş döndüren dövüş sahneleri, en yeni savaş alanı teknolojisi ve heyecan verici aksiyonu ile macera tutkunları için geliyor... -

Batterfield ve call of duty...oyunlarının bölüm başlangıç yada aralarındaki videoların (gerçek askerlerinde rol aldığı) sinematik hale getirilmiş hallerinin filme dönüşümü seyredilir..eğer o tip oyunları seviyorsanız.....

Tevfik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Doğaüstü (2012)

Chronicle

Dane Dehaan, Alex Russell, Michael B. Jordan ve Michael Kelly'nin rol aldığı ''Doğaüstü'' filminin (Chronicle) yönetmenliğini alışılmışın dışında bir tarza sahip Josh Trank üstlendi.

Zengin soundtrack'iyle de ilgi çeken filmde, gizemli bir şekilde süper güç sahibi olan 3 yakın arkadaşın hikayesi anlatılıyor.

Bir süre sonra kişisel problemler nedeniyle araları bozulan arkadaşlar, başlangıçta güçlerinin kendilerine kazandırdığı güvenle tehlikeyi eğlence haline getirirken, sonunda güçlerini birbirlerine çeviriyor.

seyredin hoşunuza gidebilir....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Raven

http://www.imdb.com/title/tt1486192/

Bence imdb notu düşük.

John Cusack çok silik bir aktör ama hikaye güçlü olunca sırıtmadan oynuyor.

Kurgusu eksik ama izlenebilir.

İlizyonist ve prestij filmlerini sevenler bunu da severler.Yada kopyası der çıkarlar :D

Can sıkıntısından gittiğim koca salonda 6 kişi ile izlediğim bu filmi öneriyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hunger Games

http://www.imdb.com/title/tt1392170/

http://www.youtube.com/watch?v=RNxb28j5C1w&ob=av3n

7,6 notu bence haketmiyor.

Sıkıldım.

Sonu belli bir film

Cast da adı bile geçmeyen woddy harrelson gene iyi iş çıkarmış.Bu adam çatlak ayyaş rolüyle bütünleşti gitti.

Çakma truman show da denilebilir.Siz beni dinleyin gitmeyin bu filme.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler önerileriniz için...ikisinide katılıyorum birisi gizemli romanların yazarı Edgar Alan Poe'nin yaşamından kesitler sunmakta...

hunger games ise izlemedim bile kitaptan uyarlama bir film twilight gibi ama inanılmaz gişe başarısı ile serinin devamı gelicek..anlaşılmaz bir sinemasever gençliğin türettiği filimler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende izlediğim,pek bilinmeyen,medya tarafından desteklenmeyen ama izlenmeye değer hatta daha fazlası bir film paylaşayım.

Gerçi eski bir film ama i

İzleyin ..

Edges of the Lord

http://www.imdb.com/title/tt0245090/

Sadece 2300 kişinin oyladığı 6,9 notu insafsızca nitelendirdiğim bir not bu film için.

Konusu 2. dünya savaşı.Polonyasında Bir yahudi aienin evlat sevgisi ile neler yapabileceği.

Yapım yılı 2001 ,er ryan , schindelr list gibi konunun hit filmlerinden sonra gelmesi filmi gölgede bırakmış kanaatimce.

Ama bence( ki bu konuda ne çıksa izlerim) mükemmele yakın bir oyunculuk ve senaryo var yapıtta.

Haley Joel OSMENT bu herifin veletken çevirdiği bir tane tırt film bulamazsınız.Eşşek sıpası nasıl bir oyunculuktur böyle.

Şimdilerde ne yapıyor takip etmedim.Ama bebişlik filmleri 10 numara.

Yardımcı oyuncuların kralı willem dafoe yi de papaz rolundeki başarısıyla unutmayayım.

Yani bu kadar övmüşüm izler artık merak edip 1-2 kişi :))

Tam arşivlik bir film ama böyle bir filmin senkronu bozuk DVD sini Türk izleyicisine layık gören Fanatik Videoya saygılarımı (!) sunuyorum.

Yurtdışında dvd si alınıp arşivlenir.

İyi seyirler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi Olan Kazansın (2012)

This Means War

Süper güçlü CIA ajanları (Tom Hardy ve Chris Pine) aslında ayrılamaz iki iş ortağı ve arkadaşlarıdır taa ki ikisi aynı kadına (Reese Witherspoon) aşık olmaları sebebiyle birbirilerine ters düşerler. Bir zamanlar bütün düşman ulusların alaşağı edilmesi için sırt sırta mücadele veren bu ikili, simdi ölçülemez yeteneklerinin yani sıra milyonlarca değerindeki yüksek teknoloji kaynaklarını kullanarak birbirilerinin en büyük düşmanı haline gelirler. Senaryosu Simon Kinbers ve Timothy Dowling tarafından yazılmış olan filmin yönetmenliğini ise McG yapıyor. -

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi Olan Kazansın (2012)

This Means War

Süper güçlü CIA ajanları (Tom Hardy ve Chris Pine) aslında ayrılamaz iki iş ortağı ve arkadaşlarıdır taa ki ikisi aynı kadına (Reese Witherspoon) aşık olmaları sebebiyle birbirilerine ters düşerler. Bir zamanlar bütün düşman ulusların alaşağı edilmesi için sırt sırta mücadele veren bu ikili, simdi ölçülemez yeteneklerinin yani sıra milyonlarca değerindeki yüksek teknoloji kaynaklarını kullanarak birbirilerinin en büyük düşmanı haline gelirler. Senaryosu Simon Kinbers ve Timothy Dowling tarafından yazılmış olan filmin yönetmenliğini ise McG yapıyor. -

Lady...şimd bu filmden çıkardığım sonuç CİA da çalışanların süper maaşı var...milyon dolarlık hepsi...ama sinemada hizmetçi rolünü bile oynayamayacak çirkin gudubet bir kadına ikiside son derece çapkın ve yakışıklı iken siberalem türü bir siteden bulup aşık olması ...ikincisi tüm CİA yı bu kadını elde etmek için seferber ederek alet etmeleri hatta bir HERONU yok ederek...böle saçmalık görmedim kurgu son derece zayıftı...kadında kendini bişi sanıyordu...ajanlarsa bitsede gitsek modundaydı...engüzeli tavanı yüzme havuzu olması camdan..süper güzeldi...boşanmız ajanın ex eşi daha güzeldi hem...yinede hoşbir seyirlik film olmuş yeryer güldüren sahnelerle süslenmiş....ben verecektim bugün nasip sizeymiş hatta yakoyada bugün söylemiştim...napem tüm oyuncaklarımı elimden alıyorsunuz...artık emekliliğimi isteyip köşemde oturup anılarımı yazayım bari...yada kenan evren gibi nü tablo falan yaparım... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lady...şimd bu filmden çıkardığım sonuç CİA da çalışanların süper maaşı var...milyon dolarlık hepsi...ama sinemada hizmetçi rolünü bile oynayamayacak çirkin gudubet bir kadına ikiside son derece çapkın ve yakışıklı iken siberalem türü bir siteden bulup aşık olması ...ikincisi tüm CİA yı bu kadını elde etmek için seferber ederek alet etmeleri hatta bir HERONU yok ederek...böle saçmalık görmedim kurgu son derece zayıftı...kadında kendini bişi sanıyordu...ajanlarsa bitsede gitsek modundaydı...engüzeli tavanı yüzme havuzu olması camdan..süper güzeldi...boşanmız ajanın ex eşi daha güzeldi hem...yinede hoşbir seyirlik film olmuş yeryer güldüren sahnelerle süslenmiş....ben verecektim bugün nasip sizeymiş hatta yakoyada bugün söylemiştim...napem tüm oyuncaklarımı elimden alıyorsunuz...artık emekliliğimi isteyip köşemde oturup anılarımı yazayım bari...yada kenan evren gibi nü tablo falan yaparım... :D

Fazla beklenti içinde olup izlerseniz beğenmeyebilirsiniz.bende frangmandan yanılıp ızledım.idare eder kıvamında

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.