Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün filmi

Tevfik

Önerilen Mesajlar

tanıştırdığın için çok teşekkürler Ahmetim çok yararlı oldu...

Fakat star wars güç uyanıyor ruhsuz tam anlamıyla bir TV filmi gibi geldi bana...hiç heyecanlanmadım hiç te beğenmedim..Tabiki beğenenler vardır...Ancak bana yıllar sonra remake yapılan ve yapımı ucuza gelsin diye konuyu amatör oyuncularla çekilen B sınıfı bir film gibi geldi botokslu Harrison Fordun suratı bile anlamsız geldi..bence bazı şeylerin üstüne çıkamıyorsan asla yapmayacaksın...Lucas para için çocuk filmi yapmalarına izin vermemeliydi...Yazık oldu bence disneyin eğlencelik ama konunun ruhuna felsefesine hiç uymayan hatta ihanet edilen bir film olmuş...

Abi son filmi hala izlemedim, olumsuz yorumlar çok fazla.

Sanırım teknoloji ilerledikçe ve beyaz perdedeki amacını aştıkça bu tarz filmler (Batman, Superman, StarWars, Spiderman vs.) ilerlemek yerine geriliyor izleyici nezdinde.

Serinin 6 filmini hiç sıkılmadan peşpeşe izleyebilirim. Öyle de seviyorum hikayeyi. Ama son filmden bende umutlu değilim.

Lucasa gelince, zaten paranın gözüne vurmuş adam ama demek ki göz bir türlü doymuyor. Keşke tadında bıraksalarmış.

Yapımcılar "Back to the future"a dokunmasalar bari. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayırlı pazarlar...hanım tüylü hayvanları sarılıp sevme dürtüsünü gidersin diye...kedi köpek değil aslan kaplan kurt seviyor..eee taylanda götüremeyince ormanın çocuğu mudur onun bunun çocugumudur ona gittik.imax olsun beş kuruş fazla olsun dedik.mvibahçede izmirde ilk imax deneyimi ile seyrettik çocuk filmi olsada bir nevi national georafic etkisi işte bütün hayvanlar var..güzel ses güzel görüntü İstinye park kadar olmasada...yanımda iki ergen düştü..bıdır bıdır...10 dakika sabrettim sonra hastabakıcı murtazanın sus işareti ile susturdum...kibar oldum eskiden olsa susun lannnnnn derdim..neyse bu iki lavuk filmin ilkyarısına kadar hasır husur bi kova mısırı yediler sinirim bozuldu yine bok var gibi telefonlarıyla oynadılar..ikinci yarı 5 10 dakika film karanlıktı dedim makinist diye bağırayım..megersem yanlışlıkla güneş gözlüğümü takmışım yeminle..onu farkettim...sonuç kahvesi susu busu...125 tl ye iki kişi film izledik..hanım mutlu olsun diye...işte bu..çocukları götürün ama bir nevi hayvan belgeseli..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Dünyada halen güncel bir sorun olan ırkçılık ve spora yansımasını işleyen bir biyografi filmi. İyi seyirler

Rüzgarın Oğlu- Race

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
Yasa dışı link silinmiştir.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Mertcan Çelik said:

yeni Kaptan Amerika'yı izledim, aksiyon sahneleri filan fena değil de Avengers'daki gibi mizahi kısmı hiç hiç yeterli gelmedi bana. idare ederden hallice diyelim

işin mizah kısmını acemi örümcek adama kalmış. O'nun da sahnesi azdı zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eskiden bi film tutunca 2.yi çekerlerdi hadi bilemedin 3 te bırakırlardı.

Kahraman filmlerinin bokunu çıkardılar artık iyice.

Hepsi aynı 2 saatlik keşmekeş kötülerle savaş falan. Film sonunda dünyayı kurtar. Amerika oleyy.

Artık superman batman ironman abidikman gubidikman çekilmiyor daralıyorum [emoji1]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eskiden bi film tutunca 2.yi çekerlerdi hadi bilemedin 3 te bırakırlardı.

Kahraman filmlerinin bokunu çıkardılar artık iyice.

Hepsi aynı 2 saatlik keşmekeş kötülerle savaş falan. Film sonunda dünyayı kurtar. Amerika oleyy.

Artık superman batman ironman abidikman gubidikman çekilmiyor daralıyorum [emoji1]

Marvel zaten en az 5 film cekmeden birakmiyor.. Tavsanin suyunun suyu..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçenlerde Deadpool'u izledim. Hem bir Marvel klasiği hem de değil. Antikahraman ve kahramanlık arasında sıkışan karakter Iron Man' den daha espirili bence. Bunun dışında sanki filmi Tarantino çekmiş. Bu kadar kan Marvel'in kahramanlarına çok fazla gibi geldi. Küfürlere aldırış etmedim. Zira hedef kitle öncelikle Amerikan toplumu ve Y kuşağı olunca normal diyebiliriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yeni X men kıyameti izledim...23 nisan müsameresi gibi geldi bana...

Ancak captain amerikayı sevmesemde kış savaşçısı arkadaşının bir motorsikletliyi düşürüp tek eliyle motoru tutup üzerine binme sahnesi beni benden aldı en son James bond ve jason bourne filmlerinde benzer sahneler vardı bu bir tık üstü olmuş...

Bir saat önce, Tevfik said:

Ancak captain amerikayı sevmesemde kış savaşçısı arkadaşının bir motorsikletliyi düşürüp tek eliyle motoru tutup üzerine binme sahnesi beni benden aldı en son James bond ve jason bourne filmlerinde benzer sahneler vardı bu bir tık üstü olmuş...

Tevfik tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Süleyman Ünal said:

Geçenlerde Deadpool'u izledim. Hem bir Marvel klasiği hem de değil. Antikahraman ve kahramanlık arasında sıkışan karakter Iron Man' den daha espirili bence. Bunun dışında sanki filmi Tarantino çekmiş. Bu kadar kan Marvel'in kahramanlarına çok fazla gibi geldi. Küfürlere aldırış etmedim. Zira hedef kitle öncelikle Amerikan toplumu ve Y kuşağı olunca normal diyebiliriz.

Deadpool'u ben de izledim.. Emeğe saygı göstermedim direkt indirdim :) Açıkçası ben de beğendim. Evet küfürlü ama karakterin özelliği o zaten.. di mi ama?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Deadpool ciddi farklı ve orjinal bir karakter bence. Henüz izlemediysem de pek seveceğimi düşünüyorum.

Marvel çizgi roman serilerinde saçma derecede farklı kombinasyonlar var da hepsini karıştırınca işin kalitesi pek düşüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Mertcan Çelik said:

Deadpool ciddi farklı ve orjinal bir karakter bence. Henüz izlemediysem de pek seveceğimi düşünüyorum.

Marvel çizgi roman serilerinde saçma derecede farklı kombinasyonlar var da hepsini karıştırınca işin kalitesi pek düşüyor.

Aynen öyle. Aslında işi uzatınca kahramanlardan da soğuyorsun. Suyu çıkmış durumda ve işlenen konuların dandikliği çocukluk kahramanlarımızın samimiyetini  ve sempatikliğini gölgeliyor. Deadpool ise antikahraman özelliğinden kaynaklı beni cezbetti aslında. Adamın dünya (onun deyimiyle s.... nde) umurunda değil. Tamamen kişisel olması da onu farklı ve çekici yapıyor. Öyle dünyayı kurtarma telaşında bir kahraman olmak istemiyor. Umarım seri çekilip iyilik timsali bir süperadam haline getirmezler.

6 saat önce, Tevfik said:

X men kıyamet mi? Yerim ben öyle kıyameti. İnsan kıyamet koparken uyur mu? Yeminlen gözlerim bi ara gitti geldi. Ayrıca Wolverine olmadan x men'in tadı tuzu eksik kalmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Bugün bu filme gittim ve gerçekten çok hoşlandım.. Serinin 2. filmi, ilkinden çok daha güzeldi. Gitmek için 1. yi izlemenize gerek yok ama izlediyseniz daha keyifli. Sadece savaş değil, komedi ve duygusallıkta çok. Kurgu ve efektler çok güzel, sadece bir kaç patlama sahnesi yapmacık kalıyor, onun dışında harika.  10/9

144735.jpg-r_1280_720-f_jpg-q_x-xxyxx.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.