Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün filmi

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Deadpool'a gidiyoruz bakalım övüldüğü kadar var mıymış

3 saat önce, Semih G. said:

Deadpool'a gidiyoruz bakalım övüldüğü kadar var mıymış

Film güzel mi evet gerçekten güzel, komik mi çoğunlukla evet amerika kültürüne biraz aşinaysanız daha komik, tam süper kahraman filmi mi pek sayılmaz (bir x-man ne bileyim wolverine tadında değil) tavsiye eder miyim ederim,farklı güzel. 

Ama beklentimin altında kaldı açıkçası, yorumları fazla büyütmüşüm sanırım gözümde. Benim için 7,5/10 puanı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

batman süpermene karşıyi izledim...Bunlar iki şehrin dayısı..birine başkan alooo diyorlar...diğerine reis...sonra biri batmana diyorki Süpermen senin arkanda şöle böle diyo dikkat et diyo..Batman kıllanıyor dökümden elbise yaptırıyor sonra karşısına geçiyo hoca bi baksana diyor..oda ne diyon sen aga diyo kapışıyolar kahveden ahali geliyor yapmayın etmeyin ama kimseyi dinlemiyorlar...Sonra örümcek adam gelip durunnnnnnnnn diye bagırıyo..yapmayın gardaşlar siz dövüşemezsiniz çünkü kardeşsiniz diyo...Onlarda sarılıp öpüşüyorlar..Film bitti...serinin devamı süper kadının kınası gelicekmiş...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Filmi henüz seyretmedim, yarın gitmeyi düşünüyordum ancak sanırım gidemeyeceğim ama birkaç yorum okudum, film kesinlikle klasik tarz br marvel filmi yani senaryo önemli değil buna rağmen bol görsel efektler ile bu açık kapatılıyor.

Bu filmin ve benzerlerinin tutması, ciddi anlamda gişe hasılatı yapmasının nedeni asla senaryoları değil, nedeni aslında çok basit; çocukluğumuzun kahramanları olması, onlarla büyümüş olmamız, onlara adeta tapar hale getirilmemiz, başka bir espirisi yok yani ama reklamlarla, kampanyalarla vs. filmi tutturmayı başarıyorlar çünkü buna çocukluğumuzdan itibaren bizi hazırlıyorlar :)

Neticede iki devin kapışmasını izlememek imkansız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Tevfik

çocuklar gideceğiz dediler geçen hafta, gitmeyin dedim boşuna, lafı dinlemeyip gittiler.. beğenmedik dediler..zaten senaryoyu söylemiştim onlara :) artık çoğu yeni film kesmiyor beni.. 40 yıldır film seyrede seyrede tatmin etmiyor bazı şeyler..

diriliş e gittim, o performansa caprio kesinlikle oscar almamalıydı.. bir insan oscar alacağım, dramatik olacağım diye bu kadar yapmacık mimik ve bağırmalar yapamazdı.. film genel olarak güzel ama caprio yu çok yapmacık buldum.

hateful eight te klasik tarantino filmi, bazen iyi bazen sıkıyor adamı..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Mehmet Demir said:

@Tevfik

çocuklar gideceğiz dediler geçen hafta, gitmeyin dedim boşuna, lafı dinlemeyip gittiler.. beğenmedik dediler..zaten senaryoyu söylemiştim onlara :) artık çoğu yeni film kesmiyor beni.. 40 yıldır film seyrede seyrede tatmin etmiyor bazı şeyler..

diriliş e gittim, o performansa caprio kesinlikle oscar almamalıydı.. bir insan oscar alacağım, dramatik olacağım diye bu kadar yapmacık mimik ve bağırmalar yapamazdı.. film genel olarak güzel ama caprio yu çok yapmacık buldum.

hateful eight te klasik tarantino filmi, bazen iyi bazen sıkıyor adamı..

haklısınız hocam...bu işin duayenlerini okuyorum onlarda sıkıntılı yıl 2016 oldu ama geçmişin filmleri neden daha güzel onca teknolojik gelişmeye rağmen demekteler yıllardır film izliyorum son 5 yıldır hiçbirşeyden zevk alamadım nedense diriliş film olarak güzeldi bence oscarı almalıydı beyan da etmiştim aylar öncesinden yılın en iyisiydi..Leonardo biraz bize soğuk geliyor sevemedik keratayı sanırım suratı sahtekar geliyor bize etraftan birilerini hatırlatıyor o yüzden sevmiyoruz ama ayıyla mücadelesi olsun o iklimde çekilmesi harikaydı...the best offer en iyi teklifi tavsiye edebilirim ben zevk aldım..saygılar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Tevfik said:

batman süpermene karşıyi izledim...Bunlar iki şehrin dayısı..birine başkan alooo diyorlar...diğerine reis...sonra biri batmana diyorki Süpermen senin arkanda şöle böle diyo dikkat et diyo..Batman kıllanıyor dökümden elbise yaptırıyor sonra karşısına geçiyo hoca bi baksana diyor..oda ne diyon sen aga diyo kapışıyolar kahveden ahali geliyor yapmayın etmeyin ama kimseyi dinlemiyorlar...Sonra örümcek adam gelip durunnnnnnnnn diye bagırıyo..yapmayın gardaşlar siz dövüşemezsiniz çünkü kardeşsiniz diyo...Onlarda sarılıp öpüşüyorlar..Film bitti...serinin devamı süper kadının kınası gelicekmiş...

Torrent linki var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.