Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün filmi

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Filmin sonunda "Bu film şirke götürür" dedim gittim iki rekat namaz kıldım :)

Ben tam aksini dusunuyorum bro.. Kuran'da pekcok yerde dendigi gibi " Elbette bunda derin düşünenler için bir ibret vardır."

Tevhid inancina cok yakin bir felsefeyle islenmis film..

Matrix'te de benzer bir durum vardi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben tam aksini dusunuyorum bro.. Kuran'da pekcok yerde dendigi gibi " Elbette bunda derin düşünenler için bir ibret vardır."

Tevhid inancina cok yakin bir felsefeyle islenmis film..

Matrix'te de benzer bir durum vardi..

Olaya çift yönlü baktım elbette ancak çok bıçak sırtı bir konu yada daha dogru bir ifadeyle arada cok ince bir çizgi var. Tehlikeli sular yani :)

Olumlu etkilenenlerin olabilecegi gibi olumsuz etkilenende olacaktır. ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet an itibariyle Predestination isimli filmi izledim ve bitirdim.. Pekcok kisi tarafindan "mutlaka izle harika bir film" diye anlatildi...

Spoiler vermeden soyle anlatayim; zaman yolculugu ve uzay-zaman devamliligi teorisinin dibini gorup agzini burnunu kirmislar...

Ayrica ortalarina varmadan da sonu tahmin edilebilir hale gelmeye basliyor..

Guzel fakat abartilacak bir film degil...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Grinin Elli Tonu...

gittik gördük...bir numara yok romanı daha iyiydi....konuyu perdeden insanlara geçirememişler...zaten salonda paso genç kız vardı...erkekler yoktu nedense...spolier vermek gerekirse zengin bir lavuk var...adam çok zengin ama R8 e biniyo nedense gitlan bir lamborgini Gallataro al ne biliyim Ferrari al..yok işte neyse stajyer bir kız geliyor kafayı ona takıyo sonra bir sözleşme imzalatıyor tabiki ince ayarlar karınca duası gibi kız okumadan imzalayınca amuda kalkma,ters parenda gibi tekniklerle omlet nasıl yapılırı anlatıyor..kızda yapamayınca poposunu bir güzel dövüyor kız ağlıyo sonra ankaranın dikmeni bir daha yanına gelirsem öp beni diyo....kız gidiyor oğlanda ben nerde yanlış yaptım diyo...paranızda çöpe gidiyor...oturun evinizde napcanız gidip...2 saat bayılacanız banada teşekkür edin...sizi iki kişi olsanız 50 kâğıttan kurtardım...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Grinin Elli Tonu...

gittik gördük...bir numara yok romanı daha iyiydi....konuyu perdeden insanlara geçirememişler...zaten salonda paso genç kız vardı...erkekler yoktu nedense...spolier vermek gerekirse zengin bir lavuk var...adam çok zengin ama R8 e biniyo nedense gitlan bir lamborgini Gallataro al ne biliyim Ferrari al..yok işte neyse stajyer bir kız geliyor kafayı ona takıyo sonra bir sözleşme imzalatıyor tabiki ince ayarlar karınca duası gibi kız okumadan imzalayınca amuda kalkma,ters parenda gibi tekniklerle omlet nasıl yapılırı anlatıyor..kızda yapamayınca poposunu bir güzel dövüyor kız ağlıyo sonra ankaranın dikmeni bir daha yanına gelirsem öp beni diyo....kız gidiyor oğlanda ben nerde yanlış yaptım diyo...paranızda çöpe gidiyor...oturun evinizde napcanız gidip...2 saat bayılacanız banada teşekkür edin...sizi iki kişi olsanız 50 kâğıttan kurtardım...

Geçen yemek yiyelim diye avmye gittik. Burgerkinge kadar sıra var. Ben onu burger sırası sanıyorum meğer taa içerden sinemadan oraya kadar kuyruk varmış. Bu filme girmek için genelde 30 lu yaşlarda bayanlar vardı sırada :D Şimdi anlaşıldı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zamanında ihtiyar buralardayken bi film öner de izleyelim demiştim... Söylediği filmin yarısında uyudum film açlık oyunlarıydı... Film popüler oldu sonra

ulen sizede yaranılmaz best sellers bir romanın filmini övmüşüm anlamamışsın benim mi suç....alla alla..(bencede tırt dı ileri alma tuşu keşke sinemadada olsa diye düşünürüm.) :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.