Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün filmi

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Smokey and The Bandit muhteşem Pontiac Trans Am ile Burt Reynolds, Sally Field ve Jerry Reed oynuyor bizim gibi araba severler için çok güzel bir film :)

http://m.imdb.com/title/tt0076729/

Saruhan Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu indirecez dedik 1021984141 saat inmedi gıcık oldum :) yakında izlenecek

internet download manager ı deneyin ben çok memnunum,videoları kendi içinde parçalayarak daha kısa sürede indiriyor...orjinal kullanmıyorsanız ahmetturan.org diye bir site var orda kırılmışı var:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5jln.jpg

Biliyorum şimdiye kadar çok kişi izlemiştir bu filmi.. Ama benim gibi böyle bir eserden mahrum kalanlar olabilir o yüzden paylaşıyorum. Açık söyleyeyim sonunda göz yaşlarımı durduramadım :) Bunu yaptığım bir iki filmden biri.Kesinlikle izleyin asla pişman kalmayıp hayatı belkide tekrar düşüneceksiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En son izlediğim iki filmden ilki Homefront;

2312718.jpg

Allengirli senaryosu konusu yok. Jason Statham ve aksiyon. Vakit geçirmek için izlenebilir çerezlik bir film 10/7.

2. film ise Koreli kardeşlerimizden değişik tarzda bir aksiyon geliyor. 

terror-live-poster-714x1024.jpg

Filmin ingilizce ismi The Terror Live. Türkiyede vizyona bile girmez belki ama güzel filmdi. 10/8

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.