Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Arka Kapı Hasarı Için Önerilerinizi Bekliyorum

Çağrı G.

Önerilen Mesajlar

Merhaba kamyonun kasasındaki demire surttu ve sag arka kapıdan hasar aldim.. aracı alalı 1 ay oldu ve araci aldigimda tek boyalı ve islem görmüş yeri sag arka kapiydi allahtan hasar yine ayni yerde.. kaskom var ama her gittigim servis degisim oneriyor.. bende cok sıcak bakmıyorum değişime.. sizin fikirleriniz de benim icin değerli sizce ne yapmalıyım.. ?? Kendim yaptirip dogrultma islemine mi gideyim yoksa kaskodan direk kapi mi değiştirelim?? Simdiden teşekkürler

aracım 2012 Model Focus3 Titanium PS 4K 

IMG_1974.thumb.JPG.624c66125e77853b87d7b511ed09bde6.JPG

IMG_1981.thumb.JPG.18582c9d88c3b0f4d9cb61b4637a9264.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence değişimi gerektirecek kadar büyük bir hasar yok. Tamirat yaptır derim.. adamlar ne parçaları düzeltiyorlar.. [emoji6]

Bende öyle düşünüyorum izmirde yaşıyorum bir kaç ustayla da görüştüm sorunsuz yapacaklarını garanti ediyorlar..
ama yine de aklımda soru işareti kalmasın diye daha tecrübeli olan siz forum üyelerinin fikirlerini almak istiyorum teşekkür ederim cevabınız icin
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rica ederim. Satarken değişimli parça olmaması daha iyi. Benim eski aracımın ön sağ çamurluğu bildiğin akordiyon gibi olmuştu. Onu orjinalliği bozulmasın diye ustalar ben değişim istememe rağmen değişmemişti. Düzeltmişlerdi. Düzce de olsan yardımcı olurdum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rica ederim. Satarken değişimli parça olmaması daha iyi. Benim eski aracımın ön sağ çamurluğu bildiğin akordiyon gibi olmuştu. Onu orjinalliği bozulmasın diye ustalar ben değişim istememe rağmen değişmemişti. Düzeltmişlerdi. Düzce de olsan yardımcı olurdum..

Yardımcı olmuş kadar oldunuz.. sağolun samimiyetiniz için.. ne yazık ki kasko aracılığıyla gittiğim tüm servisler daha bakmadan bile değişim diyorlar.. konuştuğum bir kaç usta da sizin gibi değişim gerekmiyor bu sekilde daha sağlıklı olur dediler.. Biraz zaman harcamak gerektiğinden servisler yanaşmaz diyorlar.. bizde yaptirmasan bile bu duzeltilmeyecek bir hasar degil diyorlar
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cok gecmis olsun. Kapi sokulup icine bakildi mi ? Ic kisimda bir hasar var mi ? Eski aracim 2012 citroen c4'du ve bir taksici geri gelip ayni kapiya vurdu ve kaportayi ayni bolgeden iceri gocertti. Yetkiliye gittigimde bana kaportayi hallederdik ama kapinin icindeki koruma plakasini da yamultmus. Maalesef kapinin sacinin degismesi lazim demisti. Tabii beni kandirdi mi kandirmadi mi bilemiyorum. Ama yine de kapinin icine bakmanizda fayda var hasari tespit edebilmek ve cozum yolunu belirleyebilmek icin. Yoksa bu kapi gayet rahat duzeltilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cok gecmis olsun. Kapi sokulup icine bakildi mi ? Ic kisimda bir hasar var mi ? Eski aracim 2012 citroen c4'du ve bir taksici geri gelip ayni kapiya vurdu ve kaportayi ayni bolgeden iceri gocertti. Yetkiliye gittigimde bana kaportayi hallederdik ama kapinin icindeki koruma plakasini da yamultmus. Maalesef kapinin sacinin degismesi lazim demisti. Tabii beni kandirdi mi kandirmadi mi bilemiyorum. Ama yine de kapinin icine bakmanizda fayda var hasari tespit edebilmek ve cozum yolunu belirleyebilmek icin. Yoksa bu kapi gayet rahat duzeltilir.

İş yoğunluğundan dolayı perşembe günü götürüp baktıracağım.. samimi bir arkadaşımın tanıdığı bir kaportacı buldum.. sanayide sorduğumda da hep iyidir dediler o bakacak.. dışarıdan bir sıkıntı yok ama bir bakalım dedi o da sizin gibi.. teşekkürler cevabınız için [emoji120]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Çağrı G. yazdı:

İş yoğunluğundan dolayı perşembe günü götürüp baktıracağım.. samimi bir arkadaşımın tanıdığı bir kaportacı buldum.. sanayide sorduğumda da hep iyidir dediler o bakacak.. dışarıdan bir sıkıntı yok ama bir bakalım dedi o da sizin gibi.. teşekkürler cevabınız için emoji120.png

Rica ederim. Insaallah iceride bir hasar yoktur. O zaman kaporta isi zor degil iyi bir ustayla. Simdiden Allah yardimciniz olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle geçmiş olsun..Serviste zaten hemen değiştirmeye meyilliler.Hİç gerek yok bence.Düzelttirip işlem görsün çok daha iyi. @Burak Şenoğlu arkadaşında dediği gibi hiç olmadı satarken sıkıntı yaşamazsın.Ustalar onu jilet gibi çıkarırlar.Allah beterinden korusun..:yeah:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaskoya her yıl tonla para ver sonra elalemin adamının gözünde değer kaybetmesin diye düzelttirmeye çalış dur :) 

Bu düzene dur demek gerek, galerilerin esiri olunmadığı günlere...

Aracı yaptırın serviste değişirse değişsin sonra değer kaybı için başvurun alın paranızı :) (Tamamen kusur sizde değilse)

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle geçmiş olsun..Serviste zaten hemen değiştirmeye meyilliler.Hİç gerek yok bence.Düzelttirip işlem görsün çok daha iyi. [mention=16908]Burak Şenoğlu[/mention] arkadaşında dediği gibi hiç olmadı satarken sıkıntı yaşamazsın.Ustalar onu jilet gibi çıkarırlar.Allah beterinden korusun..:yeah:

Amin. Cok teşekkür ederim cevabınız icin [emoji120]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaskoya her yıl tonla para ver sonra elalemin adamının gözünde değer kaybetmesin diye düzelttirmeye çalış dur [emoji4] 

Aracı yaptırın serviste değişirse değişsin sonra değer kaybı için başvurun alın paranızı [emoji4] (Tamamen kusur sizde değilse)

Bu da mantıklı bir yaklaşım.. [emoji2]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaskoya her yıl tonla para ver sonra elalemin adamının gözünde değer kaybetmesin diye düzelttirmeye çalış dur [emoji4] 

Aracı yaptırın serviste değişirse değişsin sonra değer kaybı için başvurun alın paranızı [emoji4] (Tamamen kusur sizde değilse)

Dediğinizi düşündüm bende. O ikilemi çok yaşadık.. karşıdan gelen bir aracın sıkıştırması sonucu park halindeki kamyonun kasasına benim müdahelem olduğu için kusur tamamen bende gözüküyor.. ya da karşıdan gelen araçla kafa kafaya girecektik keske öyle olsaymis demiyorda degilim simdi.. refleksle kaçındığım kazanın sonuçları baska bir kaza doğurdu [emoji20]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun. Kısa vadede değiştirecekseniz yaptırın. Uzun süre kullanacaksanız verin servise bildikleri gibi yapsınlar. Macun basıp tamir etmekten iyidir. 

Teşekkür ederim cevabınız icin...
Macun kullanılmayacak diye biliyorum düzeltme işleminde..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.