Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otoyollarda Ortalama Hız Tespit Sistemi Devreye Giriyor (1 Temmuz)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Sanırım büyük ihtimal urfa iskenderun gişeleri arasından 1 temmuzdan beri minimum 15 defa git gel yaptım birinde yavaş geldim diğerlerinde gına geldi ara ara kontrol ediyorum şuana kadar ses yok yada en sonunda boy boy gelecek olmamasını da bu sistemleri 30-40 kmde bir çalışma yapıp montaj yapıyorlardı ondan dolayı çalışmıyor olabilir diyorum...

IMG_4951.thumb.JPG.7eef1f273773669897ce6c6898e81ca2.JPG

Serdar Temmuz ayında da buna benzer acil hızlı gidişlerim oldu Edirne' den İstanbula ama Temmuz ayında hiç gelmedi. Yazmamışlar cezaları ama Ağustos'ta 3 tane geldi yine de temkinli gidin başladılar yani.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Mustafa Çakıroğlu yazdı:

Hamzabeyliye geliyorsun

Haklısın tabi ama yurtdışı dönüşü genelde gece geç saatte oluyor. 

Yoksa aklımdasın tabi, bi Edirne gezisinde tanışacağız İnşallah ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Mustafa Çakıroğlu yazdı:

Bir elimde kronometre, diğer elimde hesap makinesi manyak ettiler iyice bizi. Yol boyunca hesap yapmaktan gına geldi.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yacikgoz.hizkoridoru&hl=en

Telefonun androidse çok faydalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

58 dakika önce, Özgür B yazdı:

Beyler, otobanda radar uygulaması da olacakmış. Sadece gişe giriş-çıkış saatleri olarak düşünmeyin.

Evet var, eskiden de vardı. Ama hız koridoruna uygun giderseniz o radardan da ceza yemeden geçiyorsunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

31 dakika önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Adana - Mersin arasında bu hız koridoru muhabbetinden sonra özellikle dikkat ettim ama gişeler arası hiç radar görmedim. Böyle devam.. :D 

bu taraftan o tarafa gelirken nasıl acaba durum, epey bi mesafe 70ti diye hatırlıyorum tünellerden dolayı. hatırladığım kadar uzunsa pek anlamsız bence.

--0 dakika sonra eklendi--
2 dakika önce, Özgür B yazdı:

Ben de bugüne kadar otobanda hiç 120 sınırına uymadım, hiç ceza gelmemişti. Haberde duyunca sizle de paylaşayım dedim :)

çok şanslıymışsınız :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

bu taraftan o tarafa gelirken nasıl acaba durum, epey bi mesafe 70ti diye hatırlıyorum tünellerden dolayı. hatırladığım kadar uzunsa pek anlamsız bence.

--0 dakika sonra eklendi--

çok şanslıymışsınız :) 

O tarafa Temmuz'dan sonra hiç gitmedim bilmiyorum ama Adana - Mersin, Mersin - Adana yapıyorum sürekli hiç görmedim daha. Gişeleri çıktıktan sonrakiler devam ediyor ama.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Cem abi android bir telefon edinicez bu gidişle. Konferansa daha var mı abi gel artık Edirne seni bekler.

Mustafa Çakıroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O tarafa Temmuz'dan sonra hiç gitmedim bilmiyorum ama Adana - Mersin, Mersin - Adana yapıyorum sürekli hiç görmedim daha. Gişeleri çıktıktan sonrakiler devam ediyor ama.

Adana gişelere yaklaşırken bir tane, birde Tarsus ( sanırım ilk olan da)çıkışına yakın görmüştüm ,
Zaten devlet yolunda direk Tarsus Adana istikametinde bizzat tecrübe ettim bunu :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.