Jump to content
  • Duyurular

• Yakup Çağatay

Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
AzizBekir

'08 Mondeo 6000 CD'ye Aux, BT ve USB Eklenebilir mi?

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar herkese merhaba . yeni mondeo kullanıcısıyım . aracım trend paket teyp de fotodaki . üstünde aux , bluetooth tuşları falan var ancak bu özellikler teypte yok . sadece tuşları var . ACABA TEYBİN ARKASINDA AUX USB GİRİŞİ FALAN VAR MIDIR ??? bu konuda bilgisi olan varsa ve bilgi verirse çok memnun olurum boş yere teybi sökmeyeyim 

teyp.png

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

AUX girişi buna takılabiliyor, servisler de yapabiliyor. BT ise biraz uğraştırır ve çok verimli bir sistem olduğu söylenemez. AUX'i halledin kafi bence.

USB de bunu alınca oluyormuş, yani soket yok normalde. https://car-solutions.com/en/oem-car-radio-for-ford-6000-cd-mp3.php

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim diğer aracım olan 2006 trend focus'tada 6000cd teyp var.

Ben 4 senedir bu cihazı kullanıyorum.100 küsur liraya almıştım o zamanlar.Teybin arka soketine bağlanıyor.Hep usb bellek,hem sd kart hemde aux olarak kullanabiliyorsun.Direksiyon kumandası falan çalışıyor.Müzikleri değiştirebiliyorsun.Sesi açıp kapatabiliyorsun.Cihazıda torpido gözünün içine cift yönlü bantla yapıştırdım muntazam bir şekilde.Herkes arabanın orjinalinde olan birşey sanıyor.Ben genelde sd kartla kullanıyorum.Gayette memnunum.

Digital-CD-USB-SD-MP3-audio-adapter.jpg

Fakat benim teypte aux tuşu yerine CDDJ  yazan bir tuş var.Ona basınca bu aleti CD Changer gibi algılayıp çalışıyor.Bu tuşta birçok modelde AUX yazıyor.AUX yazan modellerdede çalışıyormu bilmiyorum.

ford-6000-cd-player-with-code-warranty-focus-fiesta-transit-c-max-etc-05-07.jpg

Hatta şöyle bir üründe aldım.Aliexpress'te 3-5 dolar gibi bir fiyatı vardı o zamanlar.Bunu cihaza takıyorum.Cep telefonumuda bluetoothla bu adaptöre bağlıyorum.Kablosuz olarak cep telefonumdaki müzikleride dinleyebiliyorum aracımda.Ama telefon görüşmeleri için pek uygun olmaz.

Zephyr-Portable-Usb-Bluetooth-Audio-SDL388483250-1-4227d.jpg

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mutlu son :))) ben bunu trim zannetmistim aux girişiymiş :)) yeri pek ergonomik degilmis polen filtresini degistiirken duzgun bir yere alacağız artik . bu isimi gorur 

IMG_20170509_163241.jpg

IMG_20170509_163230.jpg

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.