Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Standart Cam Yerine Rezistanslı Cam Kullanabilir miyim?

Hakan Serçe

Soru

Merhabalar. İyi forumlar. 2013 model focus um var. Aracın ön cam catladi. Cami değiştireceğim. Degistirmisken resitansli cam taktırmak istiyorum. Normalde araçta sadece arka camda resitans var. Bu mümkün müdür? Forumdaki tecrübeli abilerimden fikir bekliyorum. Saygılarımla 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

arka cam rezistansları ile aynı sisteme bağlansa, yani ben arka resitansı çalıştırdığımda her ikisi birden çalışsa diye aklımdan geçiyor. ama işin teknik kısmını bilmiyorum. servise gittiğimde soracağım ama servis böyle birşey oluyorsa bile buna yanaşmaz gibime geliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Olayın teknik kısmını bilmem ama düz mantığıma göre olmaz. Arka rezistans kalın, ön rezistans ince. Arka rezistansı çalıştırdığımda ön rezistansa göre çok uzun süre çalışıyor. Ön rezistans bu süreye dayanmaz gibi geliyor bana. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Özlemişim bir şemasını çizeyim dedim :) ama epey karmaşıkmış. Çok kolay görünmüyor bu iş.. 

cam.jpg

aksine kolay geldi bana.

motor sigorta kutusundan cama tesisat. bide düğme ve tesisatı. başka bişey var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hala servise gitmedim. Yoğunluktan vaktim olmuyor. Bu bilgiler ışığında servise de danışacağım. Sonucu buraya yazarım. Olmazsa da orjinali ile değiştirip devam edeceğim :) birde kasko olayı var. Cami kasko karşılıyor ama çok fazla fark isterlerse de yaptirmayabilirim. Teşekkür ederim ilginize 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
13 saat önce, Ozan Kar yazdı:

aksine kolay geldi bana.

motor sigorta kutusundan cama tesisat. bide düğme ve tesisatı. başka bişey var mı?

Yok aslında. Sadece tesisat benim umduğumdan daha fazla alanı dolaşıyor. BCM, EJB ve Akü arasında bir şeytan üçgeni var, ilave röleler var :) Araçta yoksa bununla servis uğraşmaz diye düşündüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.